bugün

adamlar ilk 4 e oynuyordu. nasıl bu hale geldiler merak konusu cidden.
beşiktaş'a karşı oynarken sahasını bile bozacak kadar karakteri bozuk takım. aynı takım iki hafta sonra galatasaray'a doğru eğilip geç geç yapıyor. işallah düşersiniz bu yıl, hatta her yıl, her sene birer birer.
39 yıllık ömrümde karşılıksız büyük bir aşkla desteklediğim, özellikle son 2 sezondur beni kahreden, hatta bu akşam beni utandıran kahır mektubum.
Sırf ailemden utandığım ve kendime yakıştıramadığım için bu akşam özlüce tesislerini ziyaret etmedim!
Bu takımı bu hale getirenlerin Allah belasını versin, karakter fakirleri sizi!!!
fenerbahçeye ve beşiktaşa karşı savaşıp her gs maçında yatan takımdır.
Küme düşsún.
herşeye rağmen can dır. sırt cevirilmeyecektir. kürkçü dükkanıdır.
zamanında cemaat ile iyi ilişkileri olan takım. hmmm acaba neden sürekli galatasaray'a yeniliyor? hmm?
neden şampiyonluğun istanbul dışına çıkmaması gerektiğinin en büyük kanıtıdır. yazık bu takım şampiyonluk gördü lan bu ligde komedi amk açık ve net.
görsel
kötü gidişini galatasaray maçı ile zirveye taşımıştır.

galatasaray maçında;
bu sezon ilk kez bir maçı isabetli şut atamadan tamamlama
bu sezon yüzde 29 ile en az topa sahip olma oranı
bu sezon 148 pas ile en az pas yapma oranı
bu sezon ilk kez korner atamadan maç tamamlama
en kötüsü de son iki sezonda bir maçı rakip ceza sahasında topla buluşmadan maçı tamamlayan ilk takım olma

maça çıkmayıp 3-0 hükmen yenik sayılsak daha iyiydi resmen.
yeni stadını (timsah arena) hiç beğenmediğim, yönetimi çıkarlarını şahsi menfaatlarını kulüpten önde tutan, taraftarının çok büyük bir kısmı kendini bilmez holiganlardan oluştuğu anadolu takımı
kümeye yaklaşınca le guen'i kovmayı akıl ettiler. gerçekten şu kulübü yapay zeka yönetse ikinci şampiyonluğu yaşarız.
eğer bu hafta içeride konyaspor'u yenemezsek işimiz zor. yönetim le guen'i düşme potasına girince kovdu. böyle bir yönetimimiz var, düşman başına.
feberbahçeden yıllar önce 4-0 yenildiğinden beri bu takımın ismini duyunca aklımda bir "ezik" kelimesi ortaya çıkıyor.
Fenerbahçe nin de kadıköy de hoplatacağı kulüp. Gerçi iyi gezdiler bu sezon kucaktan kucağa ama yetmez.
Eskiden çok severken son beş yıldaki şımarıklıkları, densizlikleri, kendilerini bilmezlikleri nedeniyle iyice nefret ettiğim kulüp.
https://youtu.be/Lr7pSFkl1jY
bu akşam renktaşı konyasporu 2-1 yenerek puanını 39 yapan ve ligde kalmayı büyük ölçüde garantileyen takım.
kalan maçları fenerbahçe(d), trabzonspor, gençlerbirliği(d). bunlardan fener'in az da olsa şampiyonluk şansı var, trabzonspor avrupa kupaları kovalıyor, gençlerbirliği ise düşmeme savaşı veriyor.

çok da rehavete girmemek lazım. gençlerle ikili averajımız ortada dikkatli olmak lazım.
Geçen sene Trabzonspor’la şike yapıp ligde kalıp hala konuşan tiplere sahip takım. Yallah kümeye. Evet.
Sözde anadolu çocuğu gerçekte beşektaşın merdiven çocuğu.Fenerbahçe puan alamasın diye anasını satar bunlar anasını.
lanet bir yönetim anlayışı olan kulüp. kurtulamadık şunlardan.
bu formatta oynasalardı ilk dörde girecek takım.ama sadece fenere nasıl gireriz anlayışı ile yaşadıkları için cacık olmaz bunlardan.
fazla tatava yapmadan ersun yanal'ı takımın başına getirmeli yönetim. ilk defa adam gibi bir şey yapmalı.
gecenin 1'i olmuş hala başkan seçmeye çalışan kulüp. an itibariyle timsah arena'da seçim devam etmekte.
güncel Önemli Başlıklar