bugün

haklı sevinçtir. ligin zirvesindeki form düzeyi yüksek bir takımın puan kaybetmesi en çok o kulübe yarayacaktır.
eğer fener bu hafta belediye maçındaki gibi bir skor almazsa galatasaray'a bir adım daha yaklaşacaktır. o yüzden fenerlilerin sevinmesi çok doğaldır. bu arada fenerliler kadar beşiktaşlılarda sevinmiştir.
(bkz: gece lampulu)
bu sırf fenerbahçe de yoktur yalnız. mesala ben bilirim ki fb şampiyonlar liginde gol atamadan elendiğin de herkes dalga geçmiştir. ya da denizli maçında giden şampiyonluk olsun ts ile berabere kaldığımız maç da olsun tüm takımlar sevinmiştir. denizliye kaybettiğimiz maç da gslinin sevinmesi kadar normal ya da ts ile berabere kaldığımız maç da bursanın sevinmesi kadar normal bir şey yoktur. bilirim ki o haftalar herkes kendi formasını giymiştir bu nasıl bir eziklik ise artık. bu kadar kıskanmak niyedir acaba. kendi takımından çok fb 'yi takip eden insanlara.
(bkz: eziklik nedir)
şampiyonluk yarışındaki rakibinin puan kaybetmesine sevinen fenerlidir. gayet normaldir. asıl anormal olan, geçen sene takımı şampiyonluk yarışında olmamasına rağmen fener'in her puan kaybında sevinçten uçanların ruh halleridir.
milan baros entrysini bile eksileyen anlaşılmaz tiptir. oğlum milan baros bizim takımda oynuyor, kafan mı güzel senin, zoruna gidiyorsa siktir git alex de souza başlığına alex e yaz ve orayı oku, oyla. hayır adamlara taş atsam neyse de, tertemiz entrymi yazıyorum ama birilerinin götü kaşınıyor yine. şimdiden söylüyorum, musa sow entrylerinizi seri eksileyeceğim. ezikliğinizin hattı hududu yok lan sizin neyse.
bir galatasaraylı olarak gayet doğal karşıladığım durumdur. liderlik için çekiştiği takım -birde bu ezeli rakip galatasaray olunca- yenilince elbet sevinecekler.
görsel
bursaspor'un normal değil de at gibi girdiğine sevinen fenerlidir.
(bkz: koydular mı)
ibb'nin fenerbahçeyi yenince sevinen galatasaraylıdan farkı yoktur. fenerbahçe yenilince burada yok ibb öyle yendi yok öyle geçirdi diye dolaş sonra galatasaray yenilince bok at. kaliteni bu kadar ortaya koyma biz zaten biliyoruz!
şu eziklikten kurtulun be. bu eziklik yüzünden her şeyde fenere bir şeyler söylüyorsunuz.

fenerbahçeye laf atmanız sizin ezikliğinizin üzerini kapatmaz.
sıradan bir fenerbahçelidir. ben galatasaraylı olarak nasıl bir fenerbahçe mağlubiyetine seviniyorsam onun da bu mağlubiyete sevinmesi normaldir. sonuçta bu ortadaki rekabetten dolayı ortaya çıkan bir olay. futbolun da bütün zevki bu.
Yenilmenin cazibesine katlanamayan rakip takım sevicisine hedef olmuştur.
Ezeli rakibin puan kaybetmesine her daim sevinilir.
Buna şaşıranın da aklına şaşılır.
düşmanın yenilgisine sevinen fenerbahçelidir. doğaldır, bukalemunluk yok bunda...
e hacı ne yapalım amına koyayım '' gs yenildi :/ '' bu mudur? diye cevap verecek fenerlidir.

olm rakibimizsiniz lan farkında mısınız bilmiyorum?
geçen hafta ibb maçında coşanların yaptığını yapandır. bu kadar basit.
güldüren cimbomlu vecizesidir.
sevinmeyip de ne yapacak bu fenerbahçeli?
hazımsız olmayın. yenin konuşturmayın.
yakında elazığsporun mağlubiyetlerine sevinecek olan fenerbahçeliyle aynı fenerbahçelidir.