bugün

her zaman bunlar iyi günlerimiz diyerek paylaşıyoruz böyle şeyleri.

ama işte o iyi günler geride kaldı artık. cumartesi akşamüstü ve cumartesi gecesi saat 17.00'den 22.00'ye kadar 30 kişilik suriyeli bir çete, bursa - kültürpark'ta 4-5 farklı yerde farklı kişilere saldırıyor.

15 yaşındaki ege suriyeli saldırganlar tarafından darp edilen ve gasp edilen gençlerden biri. suriyeli çete, 15 yaşındaki ege'den sigara istiyor ve "türk müsün suriyeli misin" diye soruyor, türk olduğunu öğrenince ege'yi öldüresiye dövüyorlar.

suriyeli çetenin saldırısına uğrayan ege;
https://twitter.com/zafer...tatus/1629833170571894784

ege öldüresiye dövülüyor, kurtulabilmek için bayılma numarası yapıyor, suriyeli çete ege'yi öldü zannedip bırakıyor. ege hastanelik oluyor bütün gün tedavi altındaydı, şu an yüzünde ve kafasında yaralar var ama iyi olacak inşallah.

ve suriyeliler tarafından saldırılan diğer gençler de saldırı anlarını şöyle anlatıyor.

video;
https://twitter.com/zafer...tatus/1629938116126490625

suriyeli saldırganların bir kısmı yakalandı. şu an saldırganların bir kısmı bursa'daki asayiş şube müdürlüğünde.
mağdur gençler 12 saldırganı teşhis ettiler. yakalanmayan saldırganlar ile ilgili polis arama çalışmalarını sürdürüyor.

bu arada saldırıya uğrayan gençler için zafer partisi bursa il başkanlığı devreye girmiş ve gençler ve ailelerin davalarını üstlenmişler. söz konusu bursa il başkanlığı daha önce de bu tip olaylara müdahil olup hukuki destek vererek pek çok suriyelinin sınırdışı edilip ceza almasını sağlamıştı.
iyice yerleşip , teşkilatlansınlar her yerde
" kurtarılmış arap bölgeleri " olacak . karışık
nüfusun sonu şiddettir , kaostur , etnnik çatışma
dır . akp devrinde olmuştur .
Malum partinin seçimi kaybetmesi durumunda bu Suriyeli çeteleri kullanacağı çok aşikar.
Polisler nerdeymiş bunlar olurken? Masum insan mı dövüyorlarmış?
suriler yapmaz oyle seyler, onlar bizim din kardesimiz.
Böyle şeyleri gördükçe frank lucasa ve onun zihniyetinde olanlara daha fazla sövüyorum.

Saygılar sunuyorum azizim…
vaktiyle herkes halinden memnundu .

görsel

görsel
tabii amerikanın da çirkin emelleri vardı .

görsel
bazı çok bilmişlerin sırtını sıvazladılar .

görsel

görsel

gerisini biliyorsunuz . şu akp den ve mültecilerden
kurtulmak şart .
beni terse yatırmış çetedir. bundan 3-4 sene önce "5 sene sonra çeteleşip pkk dan beter hale gelecekler" diyordum ama onlar 5 seneyi doldurmadan icraatlere başladılar. bu konuda hem suriyeli gardeşlerimize hemde onların über müslüman ümmet bizim vatandaşımız olan gardeşlerimize çok kırgınım. insan bari lafımız yerde kalmasın diye 1 sene daha sabrederdi..
halbuki suriyeliler gelmeden önce biz bu ülkede saygı içinde olaysız şekilde yaşayan çağdaş insanlardık (!)
zafer partisinin rutin palavrası.
--spoiler--
15 yaşındaki ege suriyeli saldırganlar tarafından darp edilen ve gasp edilen gençlerden biri. suriyeli çete, 15 yaşındaki ege'den sigara istiyor ve "türk müsün suriyeli misin" diye soruyor, türk olduğunu öğrenince ege'yi öldüresiye dövüyorlar.

suriyeli çetenin saldırısına uğrayan ege;
https://twitter.com/zafer...tatus/1629833170571894784
--spoiler--

zafer partili tengir budunun partisi tarafında uydurulmuş palavra, Bursa medyası bilke bu haberi göstermiyor artık.
Birilerinin din kardeşleri yine iş başında. 10 sene sonra toprak da ister onun bunun çocukları. Türk milleti (bkz: arap kürt partisi) ni seçmeye devam ettikçe bu tipte suç oranları artacaktır.
Başlıktan açan yazarı tahmin etmek. Hahaha.

(bkz: troll)
--spoiler--
birilerinin din kardeşleri yine iş başında. 10 sene sonra toprak da ister onun bunun çocukları. türk milleti (bkz: arap kürt partisi) ni seçmeye devam ettikçe bu tipte suç oranları artacaktır.
--spoiler--

hainin önden gideni benim verdiğim cevabı çürütsene dicem ama yukarıda havalar güzel dimi bakamazsın göremezsin nankööörrrrr.
Çare: Zafer Partisi.
zafer partisinin ucuz yollu kurgusu. tengir atının da abartmasını katarsanız basit bir kavga.

suriyeliler 30 kişi de bir araya toplansa anca birbirlerini yerler,
bir türk'ün yolunu kesmek, haraç istemek, türkmüsün suriyelimisin diye sormaya kalkmak suriyelilerin yapacağı iş değil. o cesaret hiç birinde yok. ne kadar kalabalık olurlarsa olsunlar götleri yemez. türklerden korkarlar. ben bunu bizzat kendim ve de şahsım olarak oturduğum semtte tecrübe ettim.

tamam suriyelileri bende sevmiyorum gitmelerinden yanayım da böyle kurgularla düşmanlık yaratarak bir sonuç alınmaz.
şaşırmıyorum bunun daha afganı pakistanlısı var.
ılık götlü solcular vatansız islamcılar, biz bu olacakları sınırlar ilk açıldığında söylemiştik, el salvador iç savaşından kaçıp amerikaya sığınan sığınmacılar abd^nin en acımasız en kanlı çetesini kurdular, son olarak suriyelilerin bu ülkeye doldurulmasında saklanmasında emeği geçen herkesin amk.
sıkın kafalarına gitsinler.
Foncu nevşinin bu görüntülerden sonra nasıl bir güzelleme yapıcağı merak konusudur.
Mülteciler genelde boktan mahallelerde yaşıyor, eee boktan mahallelerde yaşayan yerli nüfusun siyasi tercihi de belli, ümmetlerini çok seviyorlar bize de çok da sikimizde demek düşüyor. Koyu renkli enişteleriyle mutluluklar kendilerine.