bugün

harika olmuştur.
müthiş görüntüler ortaya çıkmıştır.
bursa'nın sahil kesimindeki kumla, gemsas, kumsas ve kurşunlu plajları bayram boyunca suriyeliler tarafından resmen işgal edilmiş.
yazlıkçılar ve günübirlikçiler de bu duruma isyan etmişler.
görsel
görsel

lan oğlum, bu suriyeli pisliklere iş veren, ev kiralayan, ses çıkarmayan, yardım eden, acıyan sizler değil misiniz?
şimdi niye isyan ediyorsunuz?
güzel güzel denize girin suriyeli kardeşlerinizle birlikte.
hatta birbirinizin sırtına güneş kremi falan sürün.

sonra da gider tayyip'e oy verirsiniz birlikte.

https://www.facebook.com/.../videos/1525861294132691/

bakın nasıl da bırakmışlar pisliklerini;
görsel

oh keyif yapıyor bir de;
görsel
Referandumda evet demiş Bursa'nın başına gelen Harika olay.
Mardinlilerin suçudur. Büyükşehirlerdeki Mardinliler, bunlardan belli bir komisyon para alıp bunlara kefil olarak iş ayarlıyor, kiralık ev ayarlıyor. Bunlar da bir süre sonra buraya alışıp adam bile öldürüyorlar.
sıradan olaydır. göçmen karşıtlığı yapacağım diye sıçmayın lütfen. bu olayların ana kaynağı dinlerdir. dinlere karşı çıkın dinler olmasa savaşlar olmazdı ve herkes evinde rahatça oturuyor olurdu efenim.

lanet olsun burada dinlere karşı çıkmak yerine dinci olup din kaynaklı sorunlara karşı çıkmak ne saçma şey.

edit: anca eksile. burada ne işin var. suriye de din savaşı var. sizin savaşınız. gidin dininizi ve mezhepinizi savunun hadi.

edit 2: tamam beni ikna ettiniz din kaynaklı değiller, insanlar öylesine sebepsizce birbirlerine saldırdı ve evlerini terk edip buraya geldiler. lanet olsun çomar olun bir şey demiyorum ama cahil olmayın .

edit 3: bir tane artı oy aldım, aranız da mantıklı birisi var. hürmetler efenim.
Suriyeli türkiye'nin kendine yakışmayanı giymesidir.
biraz daha evet?
Suriyeliler denize girmiş. Oboooovvv. Duyanda askeri işgal var sanır. Kimbilir ne sanki ? Suriyeli düşmanlığına yeni malzeme çıkmış.

Yahu hersene antalyayı alanyayı bodrumu kuşadasını marmarisi talan eden üstsüz altı bikinili cıbıldak, alamanı ingilizi fransızı rusu dünya kadar turisti geliyor, Yapışıp yapışıp gidiyorlar ses çıkartmıyorsunuz da suriyeliler denize girince mi batıyor. iyi para bırakmıyorlar galiba haa ne iş ?

Suriyeliler fazla çıplak gelmedi galiba size ?
neredeyse türklerden hiçbir farkı yoktur.
gelmeleri beni de rahatsız etmiştir ama madem geldilerse tanınan haklarını kullanmışlardır.
ohhh.. beter olsunlar inşallah nefes alacak yerleri kalmaz. zamanında biz bar bar bunların ne mal olduğunu yazarken bizi kafir ilan ediyorlardı bu suriyeli hainlere din kardeşimiz diye sahip çıkıyorlardı şimdi görsünler bakalım.
resimlerde çadıra bir şey diyemem de denize giren ya da nargile içen kadını neden kötü bir şeymiş gibi sunuyorsun.

savaşın başında girelim abi, önce halep sonra kobani diye hırlayanlar sizdiniz. bu da savaşın olasılıklarından biri. şimdi de adamlar vatanını satmış mı oldu? bunu diyen adam varil bombası nedir bilmiyordur. bir delikanlı çıksın ve desin ki suriyedeki isyanın ana destekçisi türkiye değil.

edit: dün 15 kilometre ötemiz abi neden karışmayalım diyenler hırlamasın özelden. teşekkürler.
Bu yönetime destek veren herkese mübahtır. Üzüldüm mü, hayır.
Keşke sadece oy veren illerde olsalar, ama değil maalesef.biz neyin günahını çekiyorsak artık.
3-5 imansız çıplak gezecek denize girecek diye milleti aç susuz ölüme terkedecek değiliz. Utanın kendinizden.
yüzde 54 ile malum partiye oy veren bursa halkı için din kardeşleri ile kaynaşmak için harika bir fırsattır.
Oh az bile bursa'ya.
(bkz: yetmez ama evet)
ülkenin zaten yerlerde sürünen medeniyet,görgü kuralları seviyesini daha da dibe çeken olaylardan sadece bir tanesidir.
daha kendi yerli ve milli cahil yobazımızdan kurtulamamışken bir de elin arap cahil cühela yobazıyla uğraşıyoruz.
allah belamızı vermiş.
yine bunlar nur nimet.
çocukları eşleriyle gelmişler.
mersin erdemli arası sahillerde 50- 100 kişilik erkek sürüleri olarak sahilleri işgal ediyorlar.
yerli ve yabancı turistten vazgeçtik, mersinin yerlileri bile sahillerde akşam gezmelerine hasret kaldı.
(bkz: Halk plajlara hücum etti; vatandaş yine denize giremedi!) diyen tek parti dönemi CHP valisini hatırlattı.

Zaman ne kadar değişirse değişsin bu finoların zihniyeti değişmiyor.
bursada ki ne ki diyen bazı yazarlar olmuş. efendim bursanın merkezine çıkınca türkçe konuşan bir insan görünce seviniyorum artık. halka açık piknik yerleri, uludağı, sahil kenarları, dilencisi, seyyah satıcısı abi bursanın her yerine hakim adamlar. piyasayı ele geçirdi şerefsizler. dağdan gelip bağdakini kovdular lan resmen bursa`da. hayretle izliyorum bu durumu. tabi ama siz hala eksisi artısından fazla olan insanlara toz kondurtmayın kast ettiğim suriyeli sığınmacı görünümlüler değil.
Bursa'da olması sevindirmiştir.
referandumda hayır diyen bursa'nın kıyı kesimine, referandumda evet diyen iç kesiminin faturasıdır. aynı durum tüm türkiye için de geçerlidir aslında.

görsel
http://www.haritalar.web.tr/secim_sonuc_haritasi.htm
bursa'nın merkez ilçelerinden olan küçük suriye (inegöl) halkının yoğun talebiyle ortaya çıkan durumdur..

bayramda bir kaç günlüğüne buradan uzaklaşan araplar sayesinde az da olsa huzura erdik inegöl'de ama gün itibariyle eski tas eski hamama döndük amk!
bursanın sadece plajını alıcaklarsa alsınlar, bursada denize giren var mı amk?
plajda nargile qeyfi;
görsel
görsel

plajda batak qeyfi;
görsel

biz de afrin'e girersek ne olur, el bab'da son durum ne, rakka operasyonuna dahil olacak mıyız diye konuşalım.
adamlar yaşıyor...
Bu millete haktır. Yakında evini de işgal ederler.

Eşit: lan metroyu da işgal etmişler. Yüksek ihtisastan bildiriyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar