bugün

utanmadan yüzsüz yüzsüz yumulur ete .

yalancı ve ciğersiz olması şöyle dursun .

doğruyu eğeyim bükeyim derken yamulan gavatın ta kendisi olur !
komünist olma ihtimali yüksektir.
Her sene aynı tantana. Kurban vahşettir diyenlerin çoğu vegan ama muslumanlar her zamanki gibi en sacma bakis acisiyla bakiyor olaya.

Yahudiler inançları için duvara tavuk vuruyor. Ne kadar saçma sapan akıl ve cağ dışı bi hareket dimi müslüman kardeşim.
Tiz sesli solcu fuckbodysi vardır.
Burger’a gitmeyip, et yemekten tiksinen ve hayvan haklarını savunan biri olarak kurban vahşettir diyorum. Gavat sayılıyor muyum?
tantunici de çalışıp kurban bayramı vahşettir diye story atan bir arkadaş vardı. Hatta utanmadan bana hiç tantuni yedin mi bir ara uğra yedireyim diye dm atmıştı.
dinle minle işim olmazda

bu kurban işi, islam dinine sonradan

hacı hoca, şıh şuhun yolunu bulmak için

ilave ettiği tıraşdır

kurban sadece yahudilere farzdır.

bir de şıh şuh cemaatlarına.
et karşıtı, vegan, vejeteryan, burger seven sevmeyen değil de hayvanların allah emrediyor diyerek tamamiyle bir pagan geleneğini islamla özdeşleştirip kurban kesilmesine, kesilen kurbanların her sene e-5 otobanı dahil caddeleri, sokakları, dereleri, denizleri kana bulamasına, çöpe atılan iç organların sokak hayvanları tarafından dağıtılıp hastalığa davetiye çıkarmasına, ehliyetsiz kasaplar yüzünden acillerin dolup taşmasına, kaçan kurbanlıkların hayvana eziyet edilerek yakalanmaya çalışılmasına vb. itiraz ediyor olabilir mi acaba?
Haftasonu bir arkadaşımla konuştum. Çocukken bayramı beklerdim çünkü anca o zaman et yiyebiliyordum dedi.

Sıfır şaka ve yalansız aktarıyorum. Siz toplumsal gerçeklikten uzak cahil cahil konuşmaya devam edin.