bugün

Yıl 2008. lise bitmiş sonraki yıl. o yaşıma kadar bir sürü kız arkadaşım olmuş bir çoğuyla seks ile sonuçlanan diğer çoğuyla sevişme de kalmış bir hayatım var. lise de bir kız sevmişim dünya güzeli. 1 sene çıktık benden 2 yaş küçüktü. konunun onla fazla alakası yok. ama ben liseden mezun oldum o 3e geçti. ilişkimizde bir şekilde bitti. ama ben kızı çok sevdiğim için baya uzun unutamadım felan. hayatıma giren kızlar dediğim gibi seks ve sevişmeden ibaretti. epey zaman sonra sürekli takıldığımız cafe de gördüğüm bir kız oldu. o gün çok bakıştık. etkilendiğimi hissettim. arkadaşlarım dan kızı tanıyan birisi çıktı. kimden ona ulaşabileceğimi felan detaylı öğrendim. öğrendiklerim dahilinde numarasını onla aynı okulda okuyan birinden buldum. mesaj attım ne tepki vereceğini çok merak ediyordum. dönüşü pozitif oldu sabaha kadar mesajlaştık. o da benden hoşanmış. baya baya ilk günden 40 yıllık sevgili gibi sıcakkanlı, samimi sohbet muhabbet etmeye başladık. elektriğimiz tutmuştu yani. ben bu kıza seks veya başka bir şey için yaklaşmamıştım. etkilenmiştim. 2 gün sonra buluştuk. yüzyüze gelip muhabbet ederken herşey daha da iyi oldu. çıkmaya başladık. 1 ay öpüşmemiştik bile. sonra bir aksam yine cafede oturduktan sonra eve bırakmaya gidiyordum. sahilde giderken akşamında karanlığı ile yakınlaşmaya başladık ve öpüşmüştük. sanki hayatmın en sıcak anı oydu. evine bırakıp mutlu bir şekilde arkadaşlarımın yanına geri döndüm. sanki onu bir melek gibi görüyordum. köpek büyüsü yapmış olabilir. her an aklımdan çıkmıyordu. 3-4 gün sonra okulu yaz tatiline girdi. artık daha rahat görüşebilecektik. hafta içi bir gün beni kahvaltıya çağırdı. annesiyle yaşıyordu annesi de sabah 9 dan aksam 5 e kadar yoktu işi sebebiyle. neyse ben gittim evine muhteşem bir kahvaltı, en sevdiğim şeyleri felan yapmıştı. kahvaltı bitti uzandık televizyon seyrediyoruz. aradan biraz zaman geçti yakınlaşmaya başladık. böyle şeyler yapmaya devam edersek ben duramayabilirim haberin olsun dedim güldüm. o da seni çok seviyorum seninle herşeyi yaşamaya varım felan dedi. o anın verdiği arzu ve şehvetle birlikte olduk felan. sonra anladım ki bakire değilmiş. bundan niye bahsetmedin felan dedim. utandı, kızardı ve sessizleşmişti.

yukarıda anlattıklarım bilgi amaçlıydı genç kardeşlerim.

şimdi soruyorum. biz o günden sonra 6-7 ay daha çıkmıştık. ama sürekli sorunlarımız oldu. güvensizlik oldu. ilk ilişkisini anlattırdım. anlattı. cocuğu tanıyordum. sürekli bizim de takıldığımız cafeye gelen çocuklardan biriydi. sürekli bizim orada insanların takıldığı gezdiği alışveriş yaptığı semtin işlek caddesinde karşılaştığımızda selamlaşıp konuştuğum çocuktu. tabi o zamanlar neyin ne olduğunu felan bilmiyordum. sizce aptal yerine konduğuma mı yanayım 8-9 ay hayatımdan çalındığına mı yoksa manevi olarak yaşadığım tahribata mı ? siz siz olun kardeşlerim kız arkdaşınızla ciddi birşeyler düşünüyorsanız adabıyla bir şekilde bu konulara en başından girin. bir kızın bakira olup olmadığını önemsemek değil konu. insanlar karşısında birşeyleri bilerek davranmanız daha iyidir. kendinizi aptal yerine koydurtmayın.