bugün

resimdeki karaktersiz, midesiz. yazık ulan o babaya şerefsizler.

görsel
Türk kızlarının önüne sürekli olarak getirilmemelidir. Aile gibi kutsal bir yapıyı bozacak bu kansızlar.
Merak etmeyin yakın zamanda sürüyle evlilik ,izdivac programında yer ve dizi teklifleri yağar kendisine .
murat başoğlu ile ensest ilişki içindeymiş.
Kadın gibi kadın.
Çok kötü mide bulandırıcı bir olay. Eşler için zaten çok kötü. Düşünsene birbirlerinin düğünlerinde oynamış, yemeklerini paylaşan, sohbet eden insanlar bunlar... o eşler nasıl güvenecek yeni birine? hatta arkadaşlık ilişkisi bile ne kadar başarılı olabilecekler?

Bütün bunların dışında asıl vahim durumdaki kişi: kadının babası.

Babasına çok üzülüyorun sahiden. Adamın yaşadığı travma resmen...
ya o adama bir şey olsaydı? Ya da olsa? Hala bitmiş değil kimbilir neler çekiyor en çok o'na üzülüyorum. Biri kendi canı; diğeri candan öte, karındaşı...
götü güzel.
Benim için hiçbir şey ifade etmeyen şahıs. Murat Başoğlu'nun biricik güzide yeğeni. Çok değer veriyorlar birbirlerine. Kıyamam onlara ben.
Babasının ve özellikle de annesinin sağlık durumu iyi değilmiş.
Yabancıya gitmemiştir.
ileride evlatlik oldugu, yani oz yigeni olmadigi soylenecek.
açık konuşuyorum ahlaksızın önde gideniyim lakin bu kadını savunup erkeği suçlama yoluna giden stockholm diye sayıklayan andaval kadınları görünce gülmekten ölüyorum. Siz bu kadar aciz bir varlık mısınız ki sizi küçükken taciz edene kendinizi 35 yaşında teslim edebileceğinizin genellemesine gidip bu kadına bu teşhisi kolayca koyabiliyorsunuz. Hypatia öpsün sizi.
http://www.hurriyet.com.t...rimin-ta-kendisi-40577168

Murat Başoğlu karısı hande ve bu burcu tüm Türkiyeyi trolledi bence.üçü de çok sakin.

görsel

Bu karı için Olga demişti tanışıp ayaküstü sevistik demişti sanki abisi ve kadının kocası görse anlamayacaklarmiydi.

Ayrıca karinin kendi kocası da kasli ve yakışıklı. Böyle tipli bir kadın iki kişiyi idare ediyor hakkımızı yiyor orospu.
ortadan kaybolan kişi. acaba neyi amaçlamaktadır. evet.
kocasından boşanmış.

https://www.posta.com.tr/...p;amp;utm_campaign=gundem