bugün

* doğru yazılışı burberry week end şeklinde olan parfümdür *. londra menşeili burberry markasının fransa'da üretilen harika parfüm serisidir bu. açık parfüm(!) diye satılan imitasyonları, yanında halt etmiştir hem koku hem kalıcılık bakımından. yaz günleri için diğer ideal parfümler, kanaatimce issey miyake pour homme ve french connection'dan fcuk him'dir efendim. cryptic, zümrüt parfümeriden bildirdi...
sokağa çıktığınızda burnunuza ordan burdan sıklıkla gelebilecek parfümdür. çok sevilir, çok sık tercih edilir, popülerdir. buna rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmemiştir.
Tutkulu, sofistike, kalıcı ve kadın erkek herkesi cezbettiğine inandığım: Bir koklayışta hissettirdiği o duygu dalgalanmalarıyla vücudunuzu sarıp sarmalayacak muhteşem koku.
çok fazla tercih edildiği ve piyasada kalitesi oldukça düşük sahteleri bulunduğu için raflara kalkması gereken parfüm. kokusu çok gğzel olmasına rağmen sıradanlaşmış bir koku.
10 kişiden 7 sinde rastlayabilirsiniz.
yeni kullanmaya başladığım parfüm. ama bir daha hayatta kullanmam, ne o öyle liseli ergenler gibi kokuyorum. ayrıca ne hikmetse kokusunu da öyle beğenmedim. parfüm dediğin daha ağır kokar.
sıradan bir kadın kokusu özellikle çakması çıktıktan sonra.