bugün

Dağlarığ yollarığ aşan şarkıcı. Sesi diğer popçulara benzese de yorumuyla dikkat çekmekte. Adı da ibretlik tabi.
bunlara şarkıcı diyorlar ya ne desem bilemiyorum. bide beste yapıyoruz diye yazıyorlar.

1 milyon tane her parçada olan akor kalıbını al üstüne sevda mevda şarkı sözü bas, popçu sesin olsun bas piyasaya.

türk dizilerindeki kıt aşk konuları neyse, türk popundaki şarkılar da öyledir. aynı kitleye hitap ediyor sonuçta.
ismini koyarken anne babasının ne düşündüğünü çok merak ettiğim sanatçı.
görsel
ortada sinan akçıl faciası varken sert bir şekilde eleştiremediğim kıbrıslı kıvırcık saçlı müzisyen. en azından burayın sesi boru sesine benzemiyor, çok fazla kulak tırmalamıyor. bir de burayın "senin aslını da kopyanı da istemiyorum, hoppala yok ya" tarzı abuk subuk sözleri olan ya da müziği ordan burdan araklanan şarkısı yok. buray, boru sesli kıl meslektaşıyla aynı yaşta olmasına ve yaşından genç görünmesine rağmen justin bieber gibi tipleri taklit etmiyor. ismi garip ama sinan akçıl gibi rezillerin yanında nur nimettir.
Geçenlerde internet cafenin tekinde youtube a girdiğimde önerilen müziklerde sen sevda mısın şarkısına rastlandığım ve çok hoşuma giden müzisyen. iyiki gitmişim oraya.
buray diye isim mi olur lağğğyynn.
sen sevda mısın şarkısını beğendim. klibi ve tipi fena değil. kıvırcık saç yakışmış.
Bursa metrosu gibi ismi olan sanatçı.
(bkz: aktarma 0 95 tl)
"kimsenin suçu yok" şarkısıyla beni benden alan şarkıcı.
sen sevda mısın sarkısını dinleye dinleye kulağımda eskitemedim.
burak diyelim şuna ne olur, buray olmuyor.
hoş şarkıları olan kıbrıslı şarkıcı. özellikle sen sevda mısın şarkısı dilime dolandı, sürekli kendimi bu şarkıyı söylerken buluyorum.
(img:#990319)
kuzenime ne kadar da çok benzeyen bir sanatçı.
Bi insanın ismi bu kadar itici olabilir, dediğim türsüz şarkıcı.
allah affetsin başlığı görünce bi anda "bluray" olarak okudum.
Sen sevda mısın yoksa yalan dolan.
1984 kıbrıs doğumludur.
ukde (düğüm, yumru, içe dert olan şey) kelimesini uhde (birinin yapmakla yükümlü olduğu iş, görev, sorumluluk) biçiminde kullanarak söylediği şarkı ( https://www.youtube.com/watch?v=l_HAOSBGYKc ) yüzünden koca bir nesli yanlışlığa sürüklemiştir. (bkz: sanat sanat için midir toplum için midir)
no 309 adlı saçma sapan bi diziye jenerik müziği yaptığından dolayı gözümden düşen ilginç bir isme sahip olan sen sevda mısın şarkısı güzel olan kıvırcık şarkıcı.
bkz: https://www.youtube.com/watch?v=4kKphvcSUT4
kenan doğulu ve yalın'ı çağrıştırıyor.
yine de ne olursa olsun kendine has bir havası var.
en azından koray avcı da olduğu gibi birebir taklit izlenimi vermiyor.
yürüyedursun.
sen sevda misin ve istersen gibi şarkılarla muhteşem çıkış yapmış ama sonlara doğru mahvetmis şarkıcı.
kimsenin gücü yok diye şarkı yapmak nedir ya kusucam yani.
çükay gibi bir isim.
(bkz: buraya)

düşünsenize buraya gidelim bugün diyosun kimse anlamıyor.

çok kötü.

şarkıcı olur kendisi.

saygılar sunuyorum azizim...
kıprıslı kıvırcık şarkıcı. sevimli bir mizacı var *
güncel Önemli Başlıklar