bugün

futbolcu olduğu sanılmaktadır.söylentiler bu yönde ben onların yalancısıyım.
iki gün iÇerisinde takımdan ayrılması beklenen gs futbolcusu. osmanlı maÇında attığı golle taraftara bay bay demiştir.
burağın yerinde olsam bir dakka durmam, dursun özbek'in yerinde olsam bir dakka durmam, ama west ham united'in yerinde olsam bir dakka durur düşünürüm. ulan derim ben napıyorum acaba bu adama o kadar para verilir mi ki diye sorarım kendime. ama tabi burdan konuşmakla olmuyor izleyip göreceğiz.

not: fb
burağın yerinde olsam bir dakka durmam, dursun özbek'in yerinde olsam bir dakka durmam, ama west ham united'in yerinde olsam bir dakka durur düşünürüm. ulan derim ben napıyorum acaba bu adama o kadar para verilir mi ki diye sorarım kendime. ama tabi burdan konuşmakla olmuyor izleyip göreceğiz.

not: fb
(bkz: burak yılmaz ın vedası)
son osmanlı (filmi kastetmedim) maçında ne ofsayta düşmüş ne de kendini yere atmış. yani kafada bitirmiş diyebiliriz.
faul yapmadan top nasıl çalınır bilmeyen, faul yaptıktan sonra da hiç bir şey yokmuş gibi devam eden, ısınma sırasında dahi top kapmada sürekli kaybedip kapamayan yeteneksizliği bir türlü keşfedilememiş oyuncu.
eğer gittiyse drogba gibi kayarım amk halının üstünde. vasıfsız futbolcu.
ingiltere'ye giden futbolcu. evet.
ilk kez sevindirmişmiş.

yaşınız 3 falan mı amk? bu kadar da beyinsiz olmayın lan. adam gol kralı oldu, onun golleriyle çeyrek finale çıktık şampiyonlar liginde.

gidiyorsa yolu açık olsun. herkes için en iyisi bu olacaktır.
Galatasaray taraftarinin ne denli vefasiz olduğunu gosteren futbolcu.
Geldigi ilk sezon top ona geldiginde daha vurmadan sneijder gol diye kollarini havaya kaldiriyordu. Sampiyonlar liginde cok buyuk katkisiyla ciktik ceyrek finale.
4. Yıldızı taktik yine takimda en cok gol atan adam. Turkiye kupasini aldik, finalde hat trick yapti.
Bazen kacirdiklari ile beni de delirttigi oldu ama yine de verimli bir forvetti.
Takim komple kötü, sistem yok.. gunah kecisi ilan edilen yine bu adam.
Gitmekte hakli, bari giderken hakettigi tesekkuru edin. Bir sezon kötü olmasi yaptigi onca iyi seyi golgelemez.
galatasaray taraftarının neden bu kadar nefret ettiğini anlamadığım futbolcu.
bence abartıldığı kadar berbat bir futbolcu değil burak. hatta ülkesinin en iyi forveti şu an. kimse dünkü bebe cenk'i falan öne sürmesin bana, sizin pektemek'lerinizi de gördük.
bu sene yabancı kuralının genişletilmesi ile pek değeri kalmamış olabilir, ancak geçen sene da galatasaraylılar bunu göndermeye çalışıyordu. kimi alacaklarsa yerine?
süper ligde kimin belli bir seviye üstü forveti var ki? sow dediğimiz, övdüğümüz arkadaş bile senede 15 golü geçmezken burak yılmaz daha fazlasını atmadı mı?
tamam itici olabilir, çok gol kaçırıyor olabilir, ama burada değerlendirilmesi gereken pozisyon bulma yeteneğidir bana kalırsa. o takımda drogba da oynadı ve burak yılmaz kadar gol atamadı. drogba 15 pozisyonun 10 tanesini skor yapıp, burak 50 pozisyonun 15 tanesini atıyorsa, kimse kusura bakmasın burak yılmaz daha yararlı olmuştur takımı adına.
bence gitti ise kendini kurtarmıştır burak. kimseye yaranamıyor çünkü burada, bari yurtdışı görsün.
boşu boşuna yıpratılan iyi bir golcüdür. Yılda en az 15-20 gol atan adama kötü golcü denilmesi anlaşılamamaktadır.
Belki yaş farkı nedeniyle benzer bir etki yapamayacak ancak Arda'ya da böyle yapmışlardı adam şimdi Barcelona'da.
Kim ne derse desin, bu yaz Avrupa Kupası'nda milli takımın en etkili golcüsü olacaktır. Satılacaksa da On milyon Euro'dan aşağıya satılmamalıdır.
Galatasaray da kasanın boşandığını bildiği için seneye Avrupa ya kaçacak futbolcudur.
üstüne fazla gidilen golcü. taraftardaki çatlak sesleri anlamak mümkün değil. yahu adam gününde olmadığı zaman kötü kabul ama her halükarda iyi bir forvet. ulan kaç tane türk şampiyonlar liginde hatrick yapmış? schalkeye attığı iki golü de tekrar tekrar izleyin. bu golleri herhangi bir yabancı forvet atsa methiyeler dizilirken burağın yaptıkları hemen unutuluyor. beşiktaş maçında attığı gole bakın 90. dakikada saatte 30 km hızla kaç futbolcu koşabilir? Şu an hala premier ligde gayet de iyi durumda olan bir takım tarafından açıkça istenilen futbolcu. velhasılı kelam kesinlikle iyi bir forvet. ayrılırsa kulüp para kazanacak ama onun yerini de öyle ucuza dolduramayacak. ayıp etti taraftar.

Edit:eksileyen arkadaşlar göreceksiniz bu adamın yeri o kadar kolay dolmayacak.
gitsinde yerinde yabanci forvet alalim.
Yolcudur.
bizimle kalan kral. evet.
Bir yere gitmeyecek olan futbolcu. Bi transfer bu kadar uzadıysa o transfer gerçekleşmez. Bunu bilir bunu söylerim.
Bombok bir forvettir. Bırakın ölü götü ballandırmayı. Yılda 30 gol atarkende kötü forvetti şimdide kötü forvet. Gidecek haberleri gelince değere bindi adam amk. Pozisyon almasını bilmeyen 5 toptan 4' ünde ofsayta kalan forvetin ta amına korum ben. Futbolda santraforlar için en önemli şeydir bu pozisyon alma olayı. Her pozisyonda defans arkasına sarkmak marifet değil. Arada duvar olman gerek, top saklaman gerek. Burakta hangisi var hiçbirisi. Bak pas ve dribbling olayına hiç girmedim dikkat ederseniz. Buraktan pas yapmasını yada adam geçmesini bekleyen maldır zaten. Adam daha temel şeyleri yapamıyor . Bir santrafor ilk önce duvar olmayı, ofsayta kalmamayı öğrenmelidir. Bitiricilik falan ikinci plandadır bunlara kıyasla. Bu kamili yıllardır futbolcu sanıp gs santraforu olarak oynatan td lerinde kafasını ayrı bir sikmek gerek. Yemin vermiştim kendime bu, kankası ve umutlarımızı siken bulut gitmeden gs maçı izlemeyeceğim diye kaldı ikisi hadi bakalım.
önüne top gelmedikçe gol atamayan, atamayacak galatasaray forveti.
30 gol atarken de kötü olan forvetmiş...
iyi bir forvet pozisyona girendir. Sene de 15-30 arası gol atıyorsa zaten takımın yıldızı, taraftarın gözdesi olması beklenir.
Hakan Şükür geçti gitti şu takımdan, değil Galatasaray; Türk futbolunda kırılmadık rekor bırakmadı adam. Ona bile bu tarz muamele yapılmıştı. Arda bile arkasından denmeyen kalmadan gönderilmedi.

Ben gerçekten anlamıyorum her işten süper, uber hatasız kahramanlar yaratılma isteğini. Hem golcü olacak, hem kaçırmayacak, on numara konuşacak, siyasi görüşü taraftara yakın olacak, Real Madrid'te oynayacak ayarda olacak ama senin takımında oynayacak...

Forvetin görevi ileride topla buluşup, gol atmak. Burak'ta her yıl yirmi civarında gol atıyor. Harbiden neyin peşindesiniz!
gs nin efsanesiymiş. gs nin başkanı öyle diyor.
Tamam ben de tiksiniyorum bu adamdan. Ben de gitsin istiyorum ama şimdi değil. Umut mu oynasın lan bunun yerine?
burak yılmaz,bu ülkenin vicdanıdır...