bugün

Şanslıdır. Bi boka yaramadan 4 büyüklere transfer olmuştur.
Bu akşam atacagi gol ile yine herkesi göt edecek kaliteli forvet.
bugünkü maçta özverisi ve çalışkanlığıyla iz bırakmış futbolcu. kötünün en iyisiydi. çok çabaladı lakin sonuca gidemedi inşallah şampiyonlar liginde golleriyle fark yaratıp, galatasaray'ı zirveye taşıyacaktır. dinimiz amin.
burak Çalık, Ergin Keleş gibi forvetlerden daha kötü, vasat top tepici.
her zaman bunu derim.
beyin sıffır sıffır sıffır.
Asıl adı bırak olmaz olup, klasik nüfus memuru hatası ile bu ismi almış, Avrupa maçlarında tr maçlarındaki çirkefliğini bırakıp faul yaptığı adama hakeme sarılan ezik yavşak.
şöyle başlıkla ilgili ilk entry lere bakıyorum da burak için sanırsın geleceğin messi si olacakmış havası estrilmiş. yıllardır diyorum bu adam topa vurmayı bilmiyor. kendini yere atmaktan başka bir özelliği yok. bizim 2. ligde oynar ama o da mücadele ederse orda yok öyle ben forvette beklim. peki diceksiniz o kadar golü nasıl attı bir maçta harcadığı pozisyonların sayısına bakarsanız anlarsınız. o kadar pozisyon bana gelsin ben de atarım.
top oynamayi bilmedigi halde takimdan yollanmayan gavattır.
25 yaşına kadar ülkemin çoğu futbolcusu gibi hiç bir işe yaramamış sürekli yeni takımlara transfer olmuştur. ne hikmetse 2010 sezonunda geldiği trabzonspor'da gol atmaya başlamıştır. overrated bir halde galatasaray'a transfer olup burada drogba, sneijder, podolski gibi dünya yıldızlarının yanında tutunmuştur.
Eski sevgilim.

SöylemişTim.
Gördüğüm tekniği en düşük futbolculardan biri. Bir insanın ( bak futbolcunun bile demiyorum) top kontrolü, top sürmesi, top kapması, pası, şutu, o boyla birde hava hakimiyeti bu kadar kötü olabilirmi ?
Oluyormuş demek. Fizik olarak da az biraz hızı ve kondisyonu dışında bir özelliği yok. Mental özellikleri geçiyorum zaten beyin yok. 10 pozisyonun 5' inde ofsayta kalıp, 4' ünüde kaçırıp 1' ini atsam yetecekse herkes bu adamdan iyi forvet o zaman.
fbjkli kuşların bok attığı dünya çapındaki santrafor.

messi ve suarezden sonra faal en iyi santrafor.
The ofside king.
hala bu yaşta bu seviyede bile ofsayta düşen, çok basit golleri kaçıran maalesef milli takım santraforu.
ülke futbolunun aynası.
mal değneği.
top kontrolü çok kötü bir futbolcu. evet fizik gücü iyi, hareketli ama top kontrolü kötü olunca pas eğer al da at cinsinden değilse maalesef boşa gidiyor.
(bkz: mal değneği)
artık ben bile bazen savunamıyorum.

çok top öldürüyor , eskisi gibi bitiremiyor.

artık çok iyi araya kaçması , çok iyi pas alması ve günündeyse iyi bir vuruşla gol atmasını bekliyoruz.

ah be kral.
at kafası.
sakatlandı çıkıyor.

inşallah sezonu kapatır.
Takimin tek santrforu ve sakatlandi, umut var demesin kimse o adamda defans bile oynayacak teknik ve zeka yok.
Performansi kotu olabilir, yorgun olabilir, kosamiyordur anlarim, gol kacirir anlarim ama her boka, bakin istisnasiz her boka haftalardir el kol yapiyor.

Sut cekiyor girmiyor eller yanda atar.
Pas alamiyor eller yanda atar.
Pas aliyor kaptiriyor eller yanda atar.
Arkadasi gol kaciriyor eller yanda atar.
Arkadasi gol atiyor, tam atar yapacak lan diyor ben nabiyorum.

Ya bunla nasil calisiyor digerleri hayret ediyorum. Burak kendine gel taraftar senin ne bok yedigini goruyor, arenaya cikamayacaksin yine boyle birkac mac daha devam edersen.

O elini bi indir aq.
sakatlığına sevinmedim desem yalan olur, mümkünse en az 1 ay sahalardan uzak kalsın.

yerine podolski, sol kanata yasin, sağ kanata da sinan gümüş'le uçarız.

ama gel gör ki umut bulut'u görmemiz kaçınılmaz.
o kadar çok beddua edildi ki sonunda sakatlandı adam.
sen yoksan bir fazlayız. *
güncel Önemli Başlıklar