bugün

götünü verse şenol güneş'e olan borcunu ödeyemez.
satacak takim bulamadigimiz icin mecburen oynatilan bu karaktersiz ile 10 yildir bir bok olacak diye bekledigimiz, aslinda anadolu kuluplerinde bile oynayamayacak kalitesizlikte olan karakter yoksunu emre colak sezon sonu takimdan gonderilmelidir.

5 ay once gelenden gecenden 4 yedigimiz zamanlar gormek isterdik artisliginizi! Simdi takim tikirinda, sampiyonluk geliyor ya hemen cirkeflesin... hamza hocadan daha mi iyi galatasaraylisin got! Siktir git bi daha bu formayi giyme! Hak ettigin yere geri don.
acilen takımdan defol git. yararından fazla zararı olan futbolcu.

forvetsiz şampiyon olduk resmen.
mal. ben bu bizim türk oyuncuları anlamıyorum anasını satim yabancı sınırı da kalktı teknik direktöre oyundan çıkarken trip atmak nedir karı gibi. lan sokağa atsak oynucak takım bulamazsınız artık. dişiniz tırnağınızla çalışmak varken yaptıkları şımarıklıklara bak. bu, umut, emre çolak artık bu takımda işleri yok. 3e 5e bakmadan satıp -hangi enayilere satıcaksak artık- 2 düzgün yabancı alsak bunların yerine süper olur. şu brumayı da göndermek lazım bi bok olacağı yok. onun yerine de bi kanat. bu yaz tam fm sezonu olucak transfer piyasası amk.
80 Milyon nufuslu türkiyede senelik 2 milyon 700 bin euro alıpta insanları sinir krizine sokan beyinsiz topçudur.
saygisiz kavat, bu kulup senle selcugun babasinin ciftligi degil insallah fener yarin yenilirde rizeye goturmezler seni.
galatasaray buna muhtaçsa küme düşsün amk. denilecek futbolcu.
sahada bir sey yapmiyor haftalardir. rizede de olmasa bir sey kaybedilmez. koy sinan gumusu bundan daha iyi bitirmezse konusmayacagim burak hakkinda.
Yeteneksiz kendini beğenmiş egoist futbolcu. Burak yılmaz, selçuk şahin, sabri türk futbolunun trolleri bunlar.
Bu adam Galatasaraylı değil. Dikkat ederseniz gol atılırken herkes seviniyor bu Yavşak sevinmiyor.

Sezon Sonu satın gitsin amk. Sen kimsin galatasaray Kulübü hocasina saygısızlık edecek?
bir fenerbahçeli olarak, dün gece hamza hoca gibi bir insana yaptığı şımarıklığı terbiyesizliği nefretle izlediğim oyuncu. ulan be pislik itici herif. daha geçen hafta emre çolak aynı şeyi yapmış kupa maçında kesik yemiş sen kimsin lan insan biraz dikkat etmezmi takım şampiyon oluyor hayvan!
dün de adına defol yazığım ve hala sinirimin geçmediği futbolcu.
bir kaçşey daha döşiyim şuna.

ulan karaktersiz herif sen kimsin lan kimsin? hadi emre çolak genç diyelim, sen 30 yaşında adamsın. affedilicek bi yanı var mı bu hareketin.

geldiğinden beri 1 sene top oynadın burak onun dışında ne yaptın bu takıma.

16 gol gs de tek forvet oynayan kimi koysan atar.

sanki 35-40 gol attı bi afra tafra. ulan sneijder, muslera yapsa bi derece. selçuk yapsa bi derece.

lan karaktersiz herif sen kim oluyosun ha afra tafra yapıcak.

offside rekoru sende, 6 pastan gol kaçırma rekoru sende. bas git bu takımdan istemiyoruz seni itici herif.

zaten beşiktaşlı.
Beşiktaş maçında çıkarken, Hocasına ayıp etmiştir.
golcüymüş ulan sen galatasarayda oynuyosun daha ne istiyosun kendini vazgeçilmez mi zannettin?

kaç maçtır senin yerine golleri yasin, sneijder hatda hakan balta atıyor.

birde artislik yapıyorsun hocaya.

senin suyun ısınmış belli seneye iyi bir yedek olursun, ondan bir sene sonrada basıp gidersin.

kimse de seni hatırlamaz bile.
dünkü hareketleri kötü oyununun sinir bozukluğu, bu tamam. ama mancini/prandelli zamanındaki mevzuları devam ettirirlerse hamza koyar kapının önüne, kimse de niye demez hocaya.

kartlarını artık doğru oynamalı.
bencil futbolcu, kesinlikle takım oyuncusu değil. birkaç örnek verecek olursak:

*hamza hamzaoğlu'na yaptığı çocuksu hareketi zaten herkes gördü. kimsenin görmediği ya da az kişinin gördüğü şeyi sizinle paylaşıyorum: yasin öztekin'in golünde herkes nasıl seviniyor, burak'ta pek bir tepki yok: http://www.ligtv.com.tr/l...saray/yasin-oztekin-16214

*geçen sezon 6-0 yendiğimiz bursaspor maçında 4-0 öndeyken eboue'nin drogba'ya asisti. drogba topu bıraksa burak golü atacak büyük olasılıkla. golü atan drogba'ya kızıyor "topu neden bana bırakmadın?" diye: http://www.ligtv.com.tr/l...saray/didier-drogba-13054

trabzonspor'dayken de beğenmezdim. üç yıl önceki millî takım kampında bulgaristan'a attığı golü görünce "galatasaray'ın forveti böyle birisi olamaz." demiştim çünkü kaleciyle karşı karşıya kaldığında kaleciye ve kaleye bakmadan vurdu, top kalecinin beşiğinden geçerek gol oldu: https://youtu.be/_xH53g6b_x8?t=3m30s

schalke'ye arena'da attığı golde de kaleye ve kaleciye bakmadan rastgele vurdu: https://youtu.be/O4wrOtE9_HQ?t=9s

yanaklarını şişirerek karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda amatör ruhlu olmasını bir türlü anlamıyorum. beni en gıcık eden şeyi yere atlaması. ofsayta sık düşmesi de tüm olumsuzluklarının cabası... kendisinin 12-13 sezonundan sonra satılmasını savunmuştum, hâlâ da satılmalı diyorum ancak bu saatten sonra zor çünkü iyi bir sözleşme imzaladı. ünal aysal'a kızdığım birkaç noktadan biridir bununla selçuk inan'a yüklü parayla sözleşme imzalatması. başımıza beladırlar.

özet: hiçbir zaman beğenmediğim, amatör ruhlu bencil futbolcu.
kel imajı çok iyi olan futbolcu. saçları uzatıp Apaçi gibi dolaşma lan ortalıkta..
35 ofsayt ile 2014-15 sezonunu en çok ofsayta yakalanan oyuncu olarak tamamlamıştır.
gol krallığı yarışında demba ba ve fernandao ile kapışmış ancak mart-nisan aylarını boş geçmesinin de yoğun etkisiyle 3.sıraya gerilemiştir. gol kralı da fernandao oldu.

2014-15 sezonunda 25.haftada oynanan kasımpaşa maçından attığı gollerden sonra son 9 maç içinde sadece akhisar maçında gol bulabilmiş, ligin diğer 8 karşılaşmasında gol atamadan tamamlamıştır.
attigi golde bile tepkimi ceken golcumuz.
Turk futbol tarihinin en ballı adamı.
yanlışlıkla gol atan oyuncu.

çok enteresan bir futbolcu.
Kral. Adami susturur böyle.
(bkz: Adam atıyor abi)
Bütün takım yükü sırtlıyor bu kişi akşama kadar yatıp iki koşup kral oluyor.

Boşuna emek hırsızı demiyorlar buna.
bugün bursa'ya attığı ikinci golde kalecinin yanından bu kadar iyi bir vuruşla gol atabileceğini hiç ummuyordum. beni şaşırttı. gerçi ona o golü attıran selçuk'un hakkını da yememek gerek.

tanım: ilginçtir; bugün bursa'yı ''şimdilik'' yıkan futbolcudur. dur bakalım maçta daha neler olacak?