bugün

trabzon maçında sergilemiş olduğu müthiş oyunculuk.

http://inciswf.com/yer%C3%A7ekimietkisi.swf

sana topçu diyenin gelmişi geçmişini çok seviyorum burak! bir şeylerin bayrak sallayanısın.

not: söz konusu video ekşisözlükte görülmüş ve burada farklı başlık altında paylaşılmıştır.
selçuk şahinin hayali pas attığı topçudan hayali bir darbe yemiş olması muhtemeldir.*

o meşhur pası hatırlayamayanlar için

http://www.youtube.com/watch?v=eUp0dhxcr8k
emre belezoğlunun yetiştiği ülkede görmezden gelinebilecek performans sahibidir.
tipik g.saray karakteridir. yakıştığı camiayı sonunda bulmuştur.
şampiyonlar liginde 100 yıl boyunca hiç başarı yakalamış ödül almış futbolcuları olmayan başka kulüp taraftarlarının attıgı çamurdan öte gitmiyecek laftır ama emin olun burak yılmaz

(bkz: volkan demirel)
(bkz: emre belezoğlu)
(bkz: semih şentürk)
(bkz: pascal nouma)

kadar şirkef olmamıştır o yüzden bazıları burak yılmaza kurban olsun...

benim yazdıklarımı kötülüye bilirsiniz ama gerçekler acıdır efenim.
bu sıfatsızla aynı takımda oynasam ve bu hareketi yapsa gülmekten maçı bırakırdım.

ulan bu rezillik fifa oyunlarında yok be.
bi de surat ifadesiyle olayı renklendiriyor amk haha.
galatasaraylıların neden savunduğunu anlamadığım olaydır.

hayır, savunma da "sizde de şöyle topçular vardı, sizde de böyle topçular vardı..." falan.** gerek yok bu hareketleri savunmaya. hem siz değil miydiniz, fenerbahçe şike olayında "sizinkiler de böyle böyle yapmıştı" diyince, "bu nasıl savunma? öyle savunma mı olur? bak işte yaptığını kabul ediyor" diyen? sonra kalkıp "sizin futbolcular şöyle." derseniz, kusura bakmayın da bunun adı* tutarsızlık olur.

demek istediğim bu hareketleri savunmayalım ki burak* gibi futbolcular bunu yapmaya cesaret etmesin. böylelikle biz de burak'ın kendini yere atmasını değil; gollerini konuşabilelim.

adettendir; beşiktaşlıyım.
daha önce gördüklerimiz yanında bir hiç olan performans

yahu dedim burak ne yapmış adam mı vurmuş acaba ne yapmış diye bi de ne göreyim kendini yere atıyor bak sen

ırkçılık yapmıyor, hakeme tükürmüyor, çukur kazmıyor, elini şortuna sokup malum organını avuçlamıyor, şike yapmıyor, hakeme topsun sen falan da demiyor, rakibine boğaz kesme hareketi de yapmıyor

ama bunların hepsini canı pahasına savunmuş gebeşlerin alay konusu oluyor emekten ve ahlaktan bahsedilerek

o zaman ne yapıyoruz, patlıyoruz...