bugün

cehenneme gitsin şerefli milli takım forması ceza sahası içinde her fırsatta yalandan yere atan burak yılmaz'ın olmayan şerefi için fazla kıymetliydi ! cehenneme gitsin.
(img:#1446662)
milli takımımızın daha pırıltılı ve daha temiz olmasına adım adım yaklaşmasına sebep olan bir diğer karardır. 2 si gitti bizim sevimsiz volkan zaten yoktu. güzel şeyler bunlar..
Milli takım burak ı bırakmıştır da burak yalnış anlamıştır.
Geri dönen en adi olsun .
isabet olmuştur. ancak bir galatasaray'dan gidişi kadar mutlu etmemiştir.
Ya bu ne simariklik amk. Boyle birakmanin bir cezasi olmali.
Güle güle , yolun açık olsun
sonunda dedirten durumdur. geç bile kaldı. hem çapkınlığa zaman ayıramıyordu iyi oldu.
Beyler hep beraber şükür namazına.
maddi nazardanda manevi nazardan da bakınca milli takıma zarar verecek şeydir.
isabet etmiş.
evetçiler bir bir milli takımı bırakıyor dedirtir. evet, defolup gidebilirler.
biraz aşağa doğru.

https://img-s2.onedio.com...67f3eb3b1e03eaaf69309.jpg
Bir galatasaraylı olarak doğru bulduğum bir harekettir. Para için Galatasaray'ı satan adam gün gelir arkadaşlarını hatta ailesini de satar.
referandumun evetçi çomarları tel tel dökülüyor.
Tam da dünyada güzel şeyler de oluyor diyecektim ama vazgeçmiş :(
a,kodumun para gözleri biri katalan diğeri çin havasi soluyor siktirin gidin.
güle güle güneşgözlüğü. arkandan; selçuk, caner, volkanbabacan ve gökhan gönül'ü de sürüklemen dileğiyle. aslında sorunun temel kaynağı tek bir kişi. o bıraksa herşey rayına oturacak. kimmi o kişi ?

(bkz: fatih terim in ayda 800 bin tl maaş alması)

edit: imla.
devletimiz çağırırsa biz gider oynarız.
bişeyler yapılmalı ve burak vatansızına da milli takım bıraktırılmalı, bu iş lafta kalmamalı. gerçekleşmeli.
al birini vur ötekine. iğrendirdiniz ulan takımdan iğrendirdiniz.

(bkz: arda turan ve burak yılmaz ikilisi)
Nolur gitme bırakma sensiz naparız.
Siktir git.
burak yilmaz mümkünse futbolu biraksin. cibiliyetsiz.
siyasal iktidarın riyakarlıklarının sonucu. hak , adalet demeden mahalle ağzıyla o yoksa ben yokum gibi tavırlar ülkenin ulusal takımında yer almış zatlara yakışmayan sözler. bu söylemlerin hepsi siyasal iktidarın borazanlığını yapmanın şımarıklığı. yurtdışında futbol oynamanın verdiği sonradan görmüşlükle birleşince ortaya bu gibi sonuçlar çıkıyor. ulusal takımımız , federasyonun bu gibi şımarık çocukları türk futbol takımlarından silip atmalı ki bir daha aynı şımarıklıklar yaşanmasın
Peşin sıra dökülüyorlar, ardından selçuk inan da bırakırsa şaşırmayın.