bugün

Iki futbolcunun karşılaştırması. Ikisi de topu ayağına aldığı anda affetmez.
cardozo, avurpa nın bir çok forvetinden biraz farklı. çok iyi çalım yeteneği fiziği ve pas kabiliyeti var. sırtı dönük inanılmaz seri kararlar verip hareket edebiliyor. ona avrupa futbolunda en yakın isim belki de robin van persie dir. burak ı birçoğumuz biliyoruz. ben cardozo diyorum.

not: galatasaray lıyım.
futbol tarzı ve fiziksel (boy,pos) cardozo bana ibrahimoviçi anımsattı. burak ise bildiğiniz kolpacı, ayakçı burak.

biri 4 kişi arasından yay üstünden köşeyi görür, diğeri boş kale önünde direkten kaleye sokar topu.
cardozo bmw ise burak yılmaz toyota corolladır.

cardozo tekniktir, bitiricidir, hava toplarına hakimdir. alır veriri vurur. burak? eşşek gibi koşar durur.

not: galatasaraylıyım.
ikisi de sow'dan iyidir.
ikisi de kariyerinin ilerleyen yıllarında başarılı olmuştur. adı burakzo olsaydı farkli olurdu. cardozo toplam 8 gol atmış mı şl kariyerinde.
drogba webo versusundan farklı değildir. cardozo teknik , güç anlamında burak'ın çok üstündedir. burak golü iyi koklar. cardozo golü kendi yaratır. cardozo'nun son vuruşları burak ile kıyaslanmayacak kadar iyidir.

adettendir: kan sarı kırmızı akıyor.
burak'ın artıları: hızı, uyanıklığı, doğru koşu yapması
cardozo'nun artıları: bitiriciliği, tekniği, oyun zekası
kısacası ikisi de farklı tarz forvetler ama cardozo daha iyi yetiştirildiği için daha akıllı oynuyor. bir adım önde.
burak sahanın içinde bükelek tutmuş dana gibi koşar,

cardoza iş bitiricidir.net
yabancı hayranlığı neticesiyle bazı insanların cardozo yu daha üstün tuttuğu versus. Burak ezer geçer. Net.
(bkz: yaman şakacısın delikanlı)
cardozo ana avrat bırakmaz burak overratedine.
not: burak abartılı oyuncu olduğunu hep söylüyorum şuan için değil. entrylerimden anlaşılır bu.
2-3 ay önce cardozo'ya ana avrat sövenlerin her ne hikmetse cardozo'yu desteklediği versustur. (bkz: siken yaranır)

Karakterini sevdiklerim..
biri son cl gol krallığı sıralamasında zirveye oynuyodu en son diğeri de kupa2 de fenere veriştiriyodu.
Burağı cordozoyla kıyaslamak, Drogba yı weboyla kıyaslamaya benzer.
Cardozo hiz olmayan bir forvet ve o yüzden burak derim. Aga kontraya cikarken rakibin stoperinden yavassan ne kadar iyi vuruslu olursan ol. Burak yilmaz alir.
oscar cardozo nun üstüne para ve bir miktar holosko koyarsak burak yılmazla kıyaslanabilir. gol makinesi burak yılmaz aslanım benim.
beleşçi ve dublör efendi için gurur kaynağı olması gereken versus. normalde bienvenü ile bile kıyaslanmazda bakma işte ye kürküm ye.