bugün

geçen gece ümit karan ın açtığı club te kapıdan girdiğini gördüğüm, girdikten sonra kimsenin onunla ilgilenmemesinden sonra yüzünde okunaklı bir sinirle dışarı çıktığına şahit olduğum, ilk çıktığında burak kurt diye daha çok tanınan şahsiyet.
okan bayulgenin diskosuna çıktığı zamanlarda rokçu olan popçu!..

(bkz: heh heh hadi bakalım)
sunması muhtemel yarışma programı için;

(bkz: burak kutunuzu açıyor)
ESKiDEN BEBETO DERLERDi. BÜTÜN DiŞiLER HASTAYDI. BiZ DAHA ÇOCUKTUK BÖYLE BAKARDIK KLiPLERiNE. ZAMANLA NE OLDUYSA BÜTÜN BALI GiTTi, DiŞiLER KENDiLERiNi YIRTMAZ OLDULAR. iYi ADAM AMA. YAKIŞIKLI FALAN. YAŞANDI BiTTi SAYGISIZCA DiYE ŞARKISI VARDI. BU ARALAR YiNE MEYRA DiYE KADIN ŞARKICI iLE KLiP ÇEKMiŞ.
ilk platonik askim.
an itibarı ile trt 1 ekranlarında senfoni ile ilahiler 'de takdire şayan bir performans gösteren sanatçı.
yakışıklı,bir zamanların kız hayallerinin prensidir.
(bkz: kurak but)
an itibariyle demedim mi ilahisini seslendiren şahsiyet.*
uyan ey gözlerim gafletten uyan isimli ilahiyi en güzel söyleyen insan.
Senfoni ile ilahiler Koserinde Feryal Türkoğlu ve Hasan Alptekin - Şol Cennetin Irmakları'nı seslendirmesi ile kendisine ve sanatcı kişiliğine saygım iki kat daha artmışdır-belki ikiden fazla-.
hayranı olduğu zeki müren'i korumamız gerektiğini söylemiş.
canım benim ya. yerim ben seni, yer.
yakından görüldüğü vakit kırışıklıkları belirgindir, yaşlanmıştır ama iyidir.
(bkz: kurak but)
itici gülüşünden ziyade iğrenç espri yapabilme yeteneğine sahip 90 larda kalmış zamanının başarılı şanatçılarından.
peker müzikten çıkardığı ilk 2 albümden sonra başka şirketlerden çıkardığı diğer albümlerde ilk 2 albümün başarısına yaklaşamayan şarkıcı.
espri konusunda selami şahin'i mumla aratmıştır. hoş bana kalırsa müzikal anlamda da öyle de, bebeğim' in hatrı var. e gençtik tabi o zamanlar.
şarkısında yer alan yavaş yavaş gel de kramp girmesin cümlesinin anlamını açıklamak üzere basın toplantıs yapmasını rica ettiğm insan.
(bkz: burak kut un civcivli gözlügü)
(bkz: bakmasan daha iyi)
halen aynı rezil şarkıları ile piyasa da sürünmektedir.
şu an disko kralın da. adam belki güzel şarkı yapmıştır bir dinleyeyim diyorum yok arkadaş halen rezil rezil şarkılar ile devam etmekte. (bkz: komple tikiyiz) çenesi açılmış bilmem ne olmuş ama değişen bir şey tek o var doksanlı yıllara ait.
bir insan nasıl olur da hiç değişmez ya haksızlık ama bu, dedirten adam.

ben ilk okula gidiyordum... hatırlıyorum adamı, adam hala aynı.

lan benim saçlar açılmaya başladı, adam hala aynı. *
az önce disko kralı adlı program da şarkı söylemek yerine öküz gibi böğürmeyi tercih etmiştir.
disko kralı'nda bas bas bağırarak şarkı söyleyen kişi. eski günlerini yakalayamadıkça, daha çok bağırıyor. bir dahaki çıkışında daha çok bağıracak.
(bkz: burak kıt)
böğürerek rock yaptığını zanneden kişi. neydi lan o öyle?