bugün

Her gün yanında olmama rağmen, bir çok kez burun buruna gelmiş olmamıza rağmen, yüzünü okşayamamak bir kez sarılamamak ne kadar zor ve acı bilir misin? Sevdiğini senden dinlemek. Sevdiğin kıza seni affetmesi için yardım etmek. Seviyorum seni. Herşeyi ve herkesi sevdiğimden daha çok seviyorum seni. Yağmurun altındaki günü hatırlıyor musun? O sana 'senden nefret ediyorum' dediği için ağlamıştın. Benim içim parçalanmıştı be. Sen ise benim üşüyüp üşümememle ilgileniyordun o arada. Sevdim seni bir kere. Başkasını sevemem. O kadar anımız varki. Cem adrianın şarkılarına ortak oluşumuz. Göz göze gelişlerimiz....
Seni rüyamda o kadar çok gördüm ki sırf o rüyaları birleştirip çok güzel, sana özel bir hikaye yazdım. Aradan yıllar geçti biliyorum. Ancak tanıdığım hiçbir kadın sana eşdeğer olamadı. Evet, belki uzun boylu değildin, dinlediğimde şiir gibi gelmiyordu sesin ve bazen kabalık ediyordun. Bunlar hiç önemli değil. Belki seni gerçekten çok abartıyorum ama inan önemli değil. Ben sıradan biri değildim biliyorsun. Ve sen de öyle. Seni ilk tanıdığımda aldığım enerji, seni şimdi düşünürken ve bazen geceleri düşlerken hissettiklerimden çok da farklı değil.
Ben seni tanımak için tüm ömrümü vermeye hazırdım bunu biliyor olmalısın. Seni, çevreni, seni özel yapan her şeyi. Tanımak isterdim ve bu belki de hayatımın en eğlenceli oyunu olurdu. Peki sen beni yeterince tanımak istemez miydin? içimde biriken onca şey var ki. Senden sonra hayatıma giren her kadına küçük de olsa yalanlar söyledim. Seni unutturabilmek için aşağılık bir yöntemdi bu başkasını kullanmak. Vicdanım sızladı her biri için. Peki gece yatağımda uzanırken sorduğum şey: buna değer miydi? Seni unutmaya yeter miydi bir başkasının sıcak gülümsemesi? Dudaklarındaki tadı almak, senin vişne dudaklarından dökülen cümleleri ve hatta hırıltıları bile yok eder miydi? Hayır, üzgünüm ama hafızamın derinliklerine atamadı.
Ben seni yanlış bir zamanda tanıdığımı söyledim. Belki sırf o yüzden özeldin. Sen hayatım griden zifiri karanlığa dönerken ışığım oldun. Evet, sana yazdığım şiirlerde kullandığım ifade buydu aynı zamanda. Basit ama benim için anlamlı.
Biliyor musun, sana hiç itiraf etmedim ama seninle ilk karşılaştığımızda gösterdiğin ilgi bende farklı bir anlam içeriyordu. Bir başkasına aşıktım o zaman ve senin sıcaklığına aldanıp seni kullanmaya karar vermiştim. Eğer hoşlandığım hız bana yüz vermezse onun acısını seninle unutmaya çalışacaktım. Ah, ne gülünç bir ironi. Bilmiyorsun ama ben işte böyle bir şerefsizdim aynı zamanda. Seni öyle çok seviyor ve de kıskanıyordum ki senin kötü huylarınla ilgili hikaye yazmıştım bir gecede. Çirkince. Hepsinden utanıyorum. Ve geçmiş, hissettiklerimi dışa vurmayışım bana iyi hal indirimi kazandırıyor sadece.
Bazen işyerinde rehavete kapıldığım oluyor, tembelliğe çok müsaitim bunu biliyorsun. O zamanlarda kafamda seni canlandırmaya çalışırım. Gülümsemen, bıraktığın/bıraktığım hayal kırıklıkları ve çocukça düşlerim. Buna odaklanırım önce. Bu öyle bir acı verir ki bana, kurtulmak için bir şeylere odaklanmam gerektiğini şartlandırırım. Yaptığım işe o kadar yoğunlaşırım ki beni işte o zaman tanıyamazsın. Çünkü içimde bir canavar hissederim. Kendi beslediğim bir canavar. Hem işime yarar hem de ölümüne işkence eder. Bunun kaynağı sensin işte.
Daha yazmak istiyorum sayfalarca ama canımı acıtıyor. Göz yaşlarım dökülürken şimdi bile, ben bu geceyi nasıl bitiririm?
Bunları yazmak zorundaydım çünkü seni bir daha göremeyeceğim. Eğer bu yazdıklarımı okuyorsan eğer, ve 'batt benden ne istiyorsun?' diye soruyorsan kendince, beni hatırlamanı istiyorum. Belki evlendin, güzel bir yuva kurdun ve gerçekten mutlusun(en büyük isteğim). Senden tek isteğim, beni hatırla ne olursun.
Keske beraber intihar etseydik. Keske beni geride birakmasaydin. Seni seviyorum soner.
Kem küm
(Konusamam ki
arada aklima geliyo yolda karsilassak ne olur diye
Olmuyo ).
gel gel gel.
Parmakların bana mesaj atmak için var.
Ağzın benle konuşmak, ayakların bana gelmek, aklın beni bilmek, tenin beni hissetmek için var. Kalbin beni sevmek için var. Kullan.
hakkımı helal etmeyeceğim tek insan sensin.
seni hala.... qandirdiim.
Palavra.
mevzu başka bildiğin gibi düşündüğün gibi değil.
bize niye yazık ettin?
Ne olur hakkini helal et. Yoksa sen de farkinda miydin? O halde niye gizledin? Niye gizledik?
püskevit yermisin.
Ona söylenebilecek herşeyi zaten uZun uzun gururumu zerre önemsemeden yazdım.

Ama o sadece bi "peki"ye sıkıştırıl attı duygularımı. Umursamadı.

Burda daha başka ne yazabilirim ki onun gibi birine.

Denilecek çok şey vardı, hepsini söyledim.

Canı sağolsun.
kendime seni unuttuğumu söylüyorum, hala fotoğraflarına bakarken.
senden aldığım herşey ödünç.
seni üzmeden en güzel şekilde olayı sonlandıracağım.sadece biraz sana ihtiyacım var, senin de bana var gibi duruyor.karşılıklı mutlu ediyoruz şimdilik.sonrasında mutlu ayrılık yoktur ama en hafif, acısız bi şekilde sonlandıracağımızın farkına var ne olur.
sen bir orospusun.
Seni adam yerine koyup iki Yılını verende kabahat, nasıl gözümün içine Baka bakA, tereddütlerimi bile bile yalan söyledin bana? birbirimize değer verirken, fedakarlık yaparken ve ben seni geleceğime dahil edicek kadar önemserken sen de bunu bilirke, şu an senin hayallerin yüzünden kötü hissediyorum derken, inanamıyorum sana gerçekten.
Sen sevdiğin insana zarar veriyorsun, önce mayayı tükettin şimdi benim güvenimi sarsıyorsun, beni korumaktan öte koruman gereken şey sana olan güvenimdi.
Whatsapptan bitti mi her şey umursamıyor musun yani artık yazıp da engelleme boşuna, 2 yıl gözümün içine baka baka yalan söylediğini öğrendiğim gün Bittin benim için, asla kaldıramayacağım şeyi yaptın.

Not: eski erkek kankaya yazılmış olan bu notun okunma ihtimali vardır, %90 okunacaktır. Çünkü seni çok iyi tanıyorum, ya gel açıklamanı ya da hiç ilişme bana.
Ben o değilim, hatalarına ve beni üzmene rağmen kollarımı açıp dönmeni bekleyemem.
hiç görmeden, sesini duymadan, dokunmadan evlenme kararı aldım. izin ver macera yaşayalım lan. Fransız.
Beni benden alirsan seni sana birakmam.
O metrobüste ettiğin o lafın üstüne ananı skmedim ya... Dua et etrafta insanlar vardı onlara rahatsızlık vermek istemedim.
yaz whatsapptan itin oğlu.
özledimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
Allah belanı vermesin. Ne işin var bu kadar abazanin arasında!
seni bu dünyada karşılıksız seven tek kişiyim bil istedim.