bugün

bir gün yaptıkların için pişman olacak ve geri dönmek isteyeceksin. ancak bu sefer ben kabul etmeyeceğim . evet.
bir kere daha allah belanı versin.
Yüzüne tükürmek istiyorum yetti be.
Sen benim en büyük hayal kırıklığım, ilk kalbimi kıran, birçok fedakarlık ettiğim, en güzel sevdiğim insan olarak her şeyin içine sıçtın ahmak.
Bugün bana verdiğin kolyeyi aralık olan zincire taktım. Böylece düştüğü zaman ben atmış olmayacağım kaybolmuş olacak.
okuduğun mektebin amk.
Dudaklarına değen sigara ne kadar sakin. Ben olsam tutuşurdum..
öküzsün.
sen hala uyumadın mı şırfıntı? ceza olarak gel ayaklarımı yıka.çabbuk.
beni iyi dinle...bak ben seni gerçekten sevmedim lan. seni gerçekten ama gerçekten sevmedim. hani valla billa sevmedim. sana yalvardım, şiirler okudum, sana kendi ellerimle hediyeler yaptım, senin için bana hakaret eden, beni aşağılayan ailenden arkadaşlarından yakınlarından özür diledim. günlerce seni düşündüm. seni düşünmekten ders çalışmayı bıraktım. senin yüzünden Erzurum gibi boktan bir şehirde üniversite kazandım. fakat ben seni gerçekten sevmedim. sana karşı içimde en ufak bir kıpırtı yoktu.

peki neden yaptın bütün bunları aptal diyeceksin ?

ben de cevap vereyim : can sıkıntısından dolayı.

sırf canım sıkıldığı için, yaşadığımı hissetmek için aşıkmışım gibi davrandım. sırf belki aşık olarak ya da aşık taklidi yaparak en azından ruhsal yönden mutlu olurum, belki hayata bağlanırım diye kendimi böyle bir paradoksun içine attım. aşık filan değildim lan sana. keşke aşık olsaydım. ama ben kendimden başka kimseyi sevmedim be kızım. ben ne aileme değer verdim, ne de bir başkasına. doğrusu kendimi bile sevmiyorum aslında. kendimden bile tiksiniyorum. ama az da olsa kendimi umursuyorum.

fakat kimse umrumda değil. insanlar bir anlığına hayatıma giriyorlar, o an bitince, unutuyorum hepsini. ne yapayım ben de böyle bir herifim işte.
Eğer babam bana 1 kere sarılmış olsaydı sigara içtiğimi anlardı.
Haydi gel benimle ol
Oturup yıldızlardan bakalım dünyadaki neslimize
Ordaki sevgililer özenip birer birer
Gün olur erişirler ikimize.
Hala uzaya gidip kola çekirdek yapmadık ya içimde kaldı.
Benimle yatmak için hala bir Şansın var. Evet.
Bana ellerini ver hayat seni sevince güzel.
Sana gönlümü verdim nazlı güzel.
sepet sepett yumurta
sakın beni unutma.
Kendine gel aq.
naaptın? imam hatipleri kapattın mı?
Pardon sizin sevişmiş miydik?
değişebilirdim.
herşeyin bir zamani var. senin zamanın bitecek benim ki başlayacak.
zamani yakalayamadık sen vardın ben seninle olamadım ben vardım sen benimle olamadın.
üzüleceksin işte o zaman boşa oyaladığın zamana beni.
Seni tanıdığım günü sikim.
Bir insanın gerçek tek bir yönü olmaz mi hersey mi yalan olur? Beyin fakiri. Allah ıslah etsin.