bugün

yıllardır korkmadan yılmadan eleştirdik akp yi ama artık bitti ! joplandık ! gaz yedik sırf zararsızca kanunlar çerçevesinde demokratik muhalafet hakkımızı kullanırken... ama yetti ! tek enayi ben değilim... esas suçlunun akp değil millet olduğunu anladım... bu millete herşey müstahak... sen ezilmek istiyorsan seni ezerler tabiki ! artık ağzımı dahi açmıycam, burada dahi eğlenceye vurucam işi gırgır yapıcam trollük yapıcam aq... akp bu milleti ezdikçede mutlu olucam seninleyiz uzun adam seninleyiz akp diye bağırıcam ! suç akp'de felan asla değil böyle millet olamaz arkadaşlar ! bunun adı millet değildir ! yığındır bunun adı ! akp ye neden kızıyoruz ! insanlık tarihin en kötü en basiretsiz kitlesine akp bile çok yemin ederim ! akp'ye kurban olsun bu halk !
Valla ben de. Sikimde değil artık. Devlet bahçeli de kemal kılıçdaroğlu da istifa etsin.
Millet kafayı yedi amk.
beter olunnnnn lan beter olunnn ! haydi uzun adam ! seninleyiz ! akp ilahi mercilerin bu millete haddini bildirmek köleliğini hatırlatmak için yolladığı cezalandırıcı bir partidir... bundan sonra bende sapına kadar akp liyim ! akp nin bu milleti ezişini zevkle izliyimcem !
aynen artık benimde sikimde değil. cahilliginde boğulsunlar.
akp milleti eziyormuş. hadi ordan lan hadi ordan. kimi eziyormuş. ben anadoluluyum. biz akp zamanında adam yerine konduk akp zamanında kıymetimiz anlandı. 80leri 90ları mhp faşizmini chp jakobenizmini unutmadık. hiiiç laga luga etmeyin beyler. hayırlısı oldu.
millete cok yuklenilen baslik. simdi size milletin nasil dusundugunu anlatayim. milletin baska bir alternatifi yok. millet vatanin butunlugunun bozulmasini istemiyor. millet istikrar istiyor . millet huzur istiyor . sirf bu yuzden istemeseler dahi tek partiyi iktidar yaptilar.
(bkz: ağlama melis)
orak çekice bakıp bakıp ağlayın artık.
akp yi eleştrimesem hayatın ne tadı kalacak.

olmaz işte kahvede her hangi bir yerde akp lileri toplayıp yine tayyipten girip davutoğlundan çıkacağım..
tecavuzden zevk alan bir toplumuz; bugün öğrendim.
isabet olur.
koyduk mu ? girdi mi kol gibi ? direnin lan, eğlenin lan. hahahahaaaahaa.
Kesinlille karıldığım başlıktır, yarından itibaren ne haliniz varsa görün hep beraber zil takıp oynayın, fakirmi kalıyosunuz kalın, eğitim yerle birmi edildi banane ulan, ne haliniz varsa görün.