bugün

Çocukken Kaplumbağanın kabuğunu kırmıştım,şu an kaplumbağa besliyorum.
Bir karafatmayı ufak şeffaf poşete koyup, poşeti şişirip ağzını bağlayıp yol kenarına çimenlerin içine atmıştım. Hangi kafayla ne düşünerek ne amaçla yaptım bilmiyorum ama hep aklıma gelir ve üzülürüm. Tabi bunu yaptığımda 7-8 yaşlarındayım.
günahkarız hepimiz ama ya bu günahların üstünü mantığa bürüme ile kapatıyoruz, ya da günahlarımızın farkında olup üstünü kapatıyoruz. kısaca kimse işlediği günahı kalkıp bu kadar büyük bir mecrada yazmaz. insan doğasına aykırı.

o yüzden yapmacık cevaplar göreceğiniz bir başlık.

(bkz: içimdeki çocuğu ben öldürdüm)
lisede wcdeki sabunluğa boşalmak.millet benim spermlerimle elini yüzünü yıkadı hepsi ay gibi olduydu maşallah.
(bkz: isyan)
(bkz: i am lucifer)
Küçükken sinekleri yakardım.
Çocukken kahve, içmemize izin verilmediği için çok değerli birşeydi. birgün misafirlikte kahve ikram edip "şeker atmayı unuttuk, mutfakta şeker atın" dediler. Ben mutfağa gidip içine şeker yerine tuz atmışım. kardeşimi de onun tuz olduğu konusunda uyarmadım ve o da benim yüzümden kahvesini içememiştir. Düşündükçe içim sızlar. Hatırladığım en büyük kötülük bu olduğuna göre ben ortalamanın üzerinde iyi bir isnanım herhalde :D
küçük kuzenime vurmuştum. Kafasına. Şimdi boyu beni geçtide o an aklıma geliyor hala içim sızlıyor. Canım benim ya.
ilkokulda bizim bir erkek arkadaşımız bir kız arkadaşımızdan hoşlanıyordu. bizde gittik çocuğa dedik ki kız da senden hoşlanıyor. benle bir arkadaşım erkek arkadaşımıza kızın dilinden mektuplar yazıyorduk. çocuk çok mutluydu. tabii işler buluşmaya kadar gitti. Ama sadece çocuk gitti.
bu da böyle bir anımdır.
5-6 yaşlarındaydım, mahallede sürekli benimle uğraşan (adını şimdi hatırlamıyorum) bir çocuk vardı.
her gün yakamı tutar ya saçımı çeker, ya üstüme tükürür ya çelme takar falan, bunaltırdı beni.
bir gün abim dedi ki sen de dişini göstermezsen ömür boyu seninle uğraşacak.
sana sataştığı zaman sen de bir şekilde ona gücünü göster.
ertesi gün bu çocuk yine yakamı tuttu, duvara doğru sıkıştırdı beni, para istiyor.
bütün gücümü topladım ve gelecek günlerde de benimle uğraşmayacağından emin olacak şekilde bacak arasına diz attım.
ortaya çıkan kana inanamazdınız..
meğer o gün sabah saatlerinde sünnet olmuş bizim bu delikanlı..
günlerce ağlamıştım yaptığım hayvanlıktan dolayı.
en büyük kötülüğe yapmışım, kimseye kötülük etmeyerek.
Bugüne kadar yaptığım en büyük kötülük yalan olduğunu bilerek birilerine inanmamdı. yine kendimeydi.
Karıncaları ve evde farkettiğim böcek ve sinekleri öldürmek.
Abime su getirirken içine tükürdüm . içtikten sonra piç piç baktım ve koşarak lavaboya gitti . Kötü adam gülüşü de atayım hağ hağ haaaaaağğ .
kendime yaptigim bir kotuluktur. vakti zamaninda hayatima girebilecek en iyi kadini kacirdim, teptim. kendim icin daha kotu olamam herhalde.
Arkadaşı nikahtann kaçırıp karıya götürmek.
Herkesi kendim gibi sanmak .
Bu konu da listem kabarık derecelendirmek zor. Bir soru.
insanlarla uzun süre ilişkimi sürdüremiyorum. en büyük kötülüklerim de bununla ilişkili, her şey çok güzel giderken bir anda yok oluyorum, çıkıyorum hayatlarından. kız-erkek ayırt etmeksizin çok fazla insana yaptım bu kötülüğü, ama değişemiyorum. artık kimsenin hayatına girmiyorum bu sebeple.

not: bu entry bir yönüyle itiraf ve özür niteliği taşımaktadır.