bugün

Valla şöyle saatlerce uyumak isterdim.
Deniz kenarında oturmak isterdim.
evde çalışmak yerine otelde çalışmak istemiştim azıcık rahatlamak için.
https://youtu.be/SEaRt3u5uig . Video ile belirtsek olmaz mı .
Denizde yüzmek sonrada sabaha kadar okey oynamak isterdim.
kendime güzel bir rakılı sofra kurup fotoğrafını izlemeyi.

hayal dünyasında yaşıyorum "hayalin var karşımda ama yoksun yanımda".
Dün gece hiç uyuyamadım bu gece uyursam süper olacak.
bi iş bulup çalışmak isterdim.
içmek isterdim sözlük.
Gözümden yaşlar akana kadar içmek, bu dünyadan ayrılmak isterdim.
içmek, Unutmak, unutmak ve günahlarımdan arınmak isterdim.
Ancak böyle mutlu olabilirdim.
Tek başıma bir dağ evinde çayımı dağlara baka baka yudumlamak isterdim.
bugün ben ölmek istedim.
Bugün kız arkadaşımın doğum günüydü. Yani dün itibariyle eski kız arkadaşım. Oğlum 3 aylık bi ilişkim vardı düne kadar ama kadını nasıl seviyorum nasıl bağlanmışım. ilk 2 ay günde 30 erkekle takipleşmesini mesajlaşmasını falan siğneye çekmiştim.Sonra yavaştan bunun öğrenci evine dahil oldum. Hemşire bir kız ile beraber yaşıyordu. Bu hemşire kızın da erkek arkadaşı 3 ayda 1 defa gelir onlara 1 ay falan kalırdı. Hepinizin anlayacağı gibi ilk olarak bu olayı hiç sorun etmedim ben kendime. Çocuk haftada 1 benım kızı arıyordu yine sorun etmedim ne olacak ki samimi arkadaş olmuşlardır ne de olsa ev arkadaşının sevgılısı dıyordum kendı kendıme. Sonra bu ev arkadasının haftada 5 gun evde olmadığını ve benım sevgılımle o cocugun yanyana kaldıgını ogrendım haftanın 5 günü. Ama hala aynı gavatlık var üzerimde ne olacak arkadaslardır diyorum. Sonra ben çocuk ve benım sevgılım basbasa kaldıgımızda benım kız odaya kapısı yarı acık soyunmaya gıttıgınde işkillendim bi yine kondurmadım. Sonra bu çocugun bunun banka hesabına haftada bir para attıgına tanık oldum yine siğneye çektim. En son da çocuğun yanında beni yerin dibine sokunca dayanamadım çektim gittim. Gitmekle kalmadım bide cocugun sevgılısıne anlattım durumu. Dedim bak gözünü aç senın sevgılın habıre benım kız arkadasıma para atıyor,kız arkadasım soyunurken kapıyu bıle kapama ıhtıyacı duymuyor dedim. Bu işte bi gariplik var. Ben ayrıldım kurtuldum sen iyi gözlemle onları dedim. Kız ne dese begenirsin. Ben arkadasıma da sevgılıme de güveniyorum haddini aşma dedi ve engelledi beni. Ben gerizekalı bilirdim kendimi bu kız beni de aştı.
Çene çene çene varsa yoksa çene kimsede demiyor sevişmek isterim diye! boşa yaşıyor götünüzü kaşıyorsunuz.
Bir kadının ayaklarının altında uyumak.
hem açılışı hem kapanışı teletabilerle yapmak, isterdim.
Coin piyasasında voleyi vurmak isterdim.
Islak ve serin kum üzerinde oturup titreyerek denizi izlemek istedim.
Şöyle bi dağ doğa yürüyüşü iyi olurdu bide yanında çaydanlık götürerek yapacağın bir çayı orda hafif rüzgarda içmek o çayın tadı hiçbir yerde gelmiyor tabi birde ilkbar havası olacak şimdide duş alıp yorgunluktan uyumak kadar tatlısı olamazdı heralde.
Çocuk olmak, düşmek, dizlerim kanaya kanaya eve gitmek ve tüm bunlar yetmezmiş gibi annemden olanca azarı işitmek. Odamda ağlarken kardeşimin gelmesi, abla ağlama ne olur deyip bana sımsıcak sarılması. Çocuk olmak ve en büyük derdimin bunlar olması..
yakın arkadaşlarla tatil bölgesine gidip beş yıldızlı otelde ya da bir villada kalıp sabah akşam party hard yapmak isterdim.
şöyle bi 35 lik olsa yavaş yavaş demlensek ne hoş olurdu dimi ah ah ah.
Valla mangal yapsam yeterdi bana topuda götürsek olur mu örtmenim.
Sirkete gitmeden yine evden çalışmak.