bugün

daha önceden 1-2 ay önce kadar falan terk etmişti.
sonra barıştık fakat bir şeyler eksikti. sevmiyordu abi gayet net anlaşılıyordu ama ben sabrettim, olayın içindeyken detaylar görülmez ya aynen öyleydi göremedim ilişkiyi okuyamadım. bugün patladım artık dedim neden sevmiyorsun? bilemiyorum dedi ayrıldığımız zaman sana karşı bitirdim her şeyi şimdi seviyorum ama eskisi gibi değil dedi. çok sevmiyorum ama seviyorum dedi.
son zamanlarda ne mesaj atar ne arar olmuştu. hatta onu saatlerce beklememe rağmen arkadaşlarıyla takılmayı seçmiş beni 2 dk olsun görmek istememişti. buluştuğumuzda en fazla 15 dk yüzüme bakmaz olmuştu. ben onu görmek için işim olmasa bile kilometreler gidip beklemem "bugün buluşmayalım, istemiyorum" gibi cümlelerle bitmişti hep.

ben kendimi bitirdim sırf o mutlu olsun diye kendimden taviz verdim. bitmiş bi' ilişkiye inandım, güvendim.
keşke hiç başlamasaydık. başlayalım dediğimde olur demişti ama beni daha fazla üzdü be.

şimdi yaptıklarını yazınca ne kadar gaddar, kalpsiz olduğunu gördüm.

ama acaba düşündü mü beni?
bugün ben yapamıyorum her şey için teşekkürler güzel anılardı ama yapamıyorum dediğimde giderken arkamdan sarılmak istedi mi acaba?
acaba uyumadan önce aklına geldim mi?
sabah uyanınca aklına gelir miyim?
bilemiyorum..
çok sevdim çok değer verdim fakat verdiğim değeri alamadım ulan amk.
hiç yapmaz, hayır o öyle biri değil dediğiniz insanlar sizi bu kadar üzemez be.

ulan sen nasıl insani bi' vicdana sahipsin ki böyle olacağını bildiğin halde beni bu durumun içine sokuyosun. olmaz deseydin uzak dur deseydin?
Şimdi ilişki konusu çok farklı, dış görünüşüne bakıyorum sokakta ya da herhangi bir yerde safkan türk kızı kendini belli ediyor, yani kafasına bakın kalcasina beline değil kızın hası saf türk/alman olanıdır.

Saf almanları tanımak konusunda üstüme yok ama nedense onlar da almanlarla evlenmek konusunda inatçı.

Saf türk kızları kafası belirgin bir sekli ve zeki bir düşünce yapısına sahip, misal bir kez satranç oynayın seven birini bulursanız sizden 3 adım önde giderler ve onlar sizin ne yapacağınızı bilerek hareket eder.

Elbette bu davranışlarda da geçerlidir, safkan türk kızı atarli değil tribi de nerdeyse hiç yoktur, sevene canım feda diyen tip de bu kızlardır.

Sonra töre ve geleneklere bağlılık hat safhadadır. Onlarda dekolte göremezsiniz, kendisini korumayı da iyi bilir, zaten açık seçik kızlar elenmiştir, kapalı kızları da sevmiyorsanız benim gibi uygun olanı arıyorsanız, kaldı ki kapalı kızların safkan türk olduğunu anlayamayan biri olduğum için giyimine göre elerim, safkan türk kızını kıskanmaya da gerek yoktur.

Kıskançlık insanın içindeki nefrete dönüşecek ağacın bir tohumudur, nefret de insanın ve toplumun iç huzurunu bozacak kadar kötü ve ilkel bir duygudur, kıskançlık da öyledir.

Seven adam kıskanmaz, korur!

Safkan türk kızı olmayan birini iskelet gibi düşünerek soğuyorum onlardan ve evet 20 yıldır bekarım.
Belki sırf bu yüzden ilk ve tek olsun diye kimseye canım cicim demek istemediysem, evet sırf bunun için.

Ve son bir not; örnek dosdoğru bir türk erkeği nasıl olması gerekiyorsa öyle yetiştirildim ve ben olması gerekenin taş çatlasa %70 i olmuşumdur.

Kendim gibi safkan türk kızı bulmaya da raziyim fakat hayatta her şey istediğiniz gibi olmak zorunda değildir

Sanıyorum ki son paragraf bu konunun tanımı olmuştur.
Kanka emin ol aklındaki kişi sen değilsin. Muhtemelen seni birini unutmak için yara bandı yaptı kendine. O çocuğu unutunca senin de götüne tekmeyi koydu af edersin. Kaba yazdım ki kafana iyice girsin diye.

Sen de geçmişinde üzdüğün bi kızın ahını almış olabilirsin. O yüzden adam ol efendi ol gerçekten sevmediğin birinin hayalleriyle oynama. Geçmiş olsun.
bulup ayrılan arkadaşlara sonsuz saygılarımla.
üzülmeyin geçiyor.
her şey gibi.
ayrılık için adam gibi bir sebebiniz varsa dinlerim, yarenlik ederim. fakat öyle ergenimsi tavırlar zart zurt ile gelmeyin kardeşim. kalbinizdeki ilişkiyi mantıklı şekilde yürütememişseniz kafa eskitmeyin.

ayrıca

her ilişki sıradandır.
O zaman bugün dağıtma, ortağı birbirine katma günüdür.
çokta şey etmemek lazım. şartlar insanları hep değiştirir.

(bkz: siktin formatı eyledin viran)