bugün

başlık sahibi dikkat çekmeye çalışan zavallı arkadaşıma hitaben; öncelikle kız kadın ikilemi ile neyi vurgulamaya çalışıyorsun onu irdeleyelim tüm sözlük olarak.Ve ardından erkeksin diye bir kadının elinin görüntüsünü koymasını böyle saçma sonuçlara bağlayarak yorumlamayı kendine hak mi görüyorsun? Hangi zihniyet ile yoğruldun da elden ayaktan ve bir şey tutmaktan tahrik olur hale geldin acaba? Önce kendin ile olan şu zavallı savaşını ver sonra istersen bana özelden yazabilirsin belki sana elden ayaktan daha anlamlı şeyler yollayabilirim. Hatta daha açık ve seçik bir KOL sana atmaya değer bence.
her yerini paylasabilir tabii ama bence paylasmasa daha iyi ne geregi var yani?
Bu gün elini veren , yarın götünü verir kardeşim .
Henüz karar veremediğim. Gerçi benim bi popom kaldı. Onu da çekemedigim için şimdilik böyle.
(bkz: bilemiyorum altan bilemiyorum)
Endoplazmik retikulumunu.
o resim paylaşanaların çoğu kız olmadığından
kuvvetle muhtemel totosunu.
Güldü, Konuştu o halde verecek mantığındaki abazanların dimağında umut ile karışık yer eden sorudur.

Bilmem sen en çok nerelerini paylaşsın istersin anlatsana biraz.
görsel
Ayak olabilir.
ayak fetişleri için ayağını paylaşan abazan dostu arkadaşlara laf attı galiba. bence sözlüğe elimi kolunu atmayan özelde neler atıyor bir bilsen böyle konuşmazdın.
el ayak derken sıra geldi totoya.
ne anlar bunlar internetten resim hacılayıp buralarda sergilemekten
ağır işsizlik böyle bir şey olsa gerek.
he burda birde türkiye deki tek kız sumocu var
umarım göbeğinin resmini paylaşmaz.
diğer elini.
allahaşkına arkadaşlar, kim ne paylaşıyorsa paylaşsın komple de bitsin bu geyik. dam olur döt olur, olmadı meme olur o da olumlu...
görsel
Su ayaklar lookinin mi lan? Ayyy cok tatli, ben yürüyorum arkadaşlar.
Bugün bi yurume muhabbetidir gidiyo ya du bakalım. Sonunda guzel bi dayak yicem ben.
sözlük çomarlarına hatunların yaptığı her şey batıyor nedense , ulan dirseğini paylaşsa tahrik olacak kadar açsınız gelip burda milleti yargılıyorsunuz.
tahrik oluyorsan o senin eksikliğin allahın ezik abazanı.
güncel Önemli Başlıklar