Herkesin inancı kendine kardeşim benim verdiğim vergi ile diyanet başkanı 1 milyonluk arabaya biniyorsa adına da din diyorsa kusura bakmasın onun adı orospu çocukluğudur..

Benim param eğitime okullara gitsin dincilerin cebine gitmesin..

Bir şahsiyeti istektir..

Belki hristiyanım kardeşim istemediğim dine neden yardım edeyim bunu bir açıklar mısınız..
benim verdiğim vergi ile atatürk heykeli dikiliyorsa kusura bakmasın onun adı .....

şeklinde cevap verilecek ergen hezeyanı.

iyi bir troll denemesi.
Cehape, mehape, hedape ve paralelci terör örgüt zırvasıdır.
Burası Müslüman ülke birader, beğenmeyenin amına koyim, ama diyanete de gereğinden fazla para aktarılıyor gibi duruyor...
Laik medeni uygar kültürlü bir türkiyenın anahtarıdır..
Bu ülkede din yasaklanmalı dedikten sonra sokağa çıkıp
özgürlük istiyorum diye bağıran yazar beyanıdır.
şikayetini bile küfürsüz dile getiremeyen yazar serzenişi.

sorsan çağdaştır, medenidir. ama küfretmeden cümlesini bitiremez.

bunu dedik ya bir de ayar felan vermeye de kalkar yine bir küfürle.

1 milyon değil kaç milyonluk araba olursa olsun o devletin bir kurumunu temsil ediyor.

sizin derdiniz diyanetin kullandığı araba değil doğrudan islam dinidir.

sizce müslümanlar arabaya bile binmesin, din adına kurulan kurumlara zerre miktarı fon ayrılmasın. ülkede müslüman namına kimse kalmasın. fetih camiisini (ayasofya) müze çevirmeniz esasında kanınızın icabına gösteriyor ya.

ama lütfen azıcık delikanlı olun. şunu bunu bahane etmeyin kininizi açıkça kusun ki bizde sizin ne mal olduğunuzu bilelim.

şimde bu örnekte ne bileyim paralel olmadığınız, ne bileyim israil dölü olmadığınızı, ne bileyim avrupa veya amerikan köpeği olmadığınızı?

sonuçta bende haklıyım.
Saçma bir görüştür.

Dünya tarihinde imparatorlukları ve devletleri ayakta tutan şey dinlerdi ve bu şekilde büyüme sağlanıyordu. insanların dinini elinden alırsanız orada ırkçılık başlar ayrılıklar başlar.

ve unutulmamalı ki dinler kötülük yapmayı emretmez.(bazı sapık ve şeytana tapan dinler hariç.)

vesselam.
Koskoca diyanet işleri bakanı şahinle mi çıksın allahın huzuruna , yapmayın arkadaşlar.
o zaman herkes dindar olurdu.
öyleyse 1930-1950 dönemlerini yaşa brooo.

öyleyse izmirde milyon liralık yatırım yapılan atatürk büssüne de aynı tepkiyi göstermek lazım.
din denince neden konu osmanlı ve atatürk kıyaslamasına çekliyor.
Hani islam hoşgörü diniydi.?
hani laik bir devlettik.?

Atatürk' ün bize bırakmak istediği laiklik bu mu?

Yada islam'ın bize aşıladığı hoş görü bu mu ?

Allah herkese akıl ihsan etmiş , dileyen dilediğini yapabilir.

işte bu tartışma içerisinde yer almadım hiç bir zaman , ne osmanlı nede atatürk.

Benim atalarım asyadan gelen , kağanlarından çiftcisine kadar herkesin milliyetçi duyģu taşıdığı hunlar ve göktürklerdir.

Hayatımı tengri felsefesine ve ögretisine göre yaşamaya çalışan bir müslümanım.
Bölünmek değilde birleşin , devletin sizi atatürkçü ve osmanlıcı diye birbirinize düşürmesine izin vermeyin.
Din degilde dini sömürmek desek daha iyi olur.
Burda özgürlük demokrasi diye bağırır sonra gelir din yasaklansın...
Ruzgar ne kadar eserse essin kayadan alabileceği anca ustundeki tozdur yani zirvalamak.
Bir şeyi yasaklarla başarmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz merak ediyorum.
Eskiden sanılıyordu ki insanlar avcı toplayıcılıktan tarım toplumuna geçtikten sonra din kavramı ile tanıştılar.

Bugün göbeklitepe gösterdi ki insanlar ilk günden bir şeye tapıyormuş.
Muslumanlık mı kurdu? ataturk kurdu atatürkün de din hakkında çok pozitif düşünceleri yoktu, Başka dünyada yaşamıyorsan biliyosundur.