bugün

formül basittir biraz insanlık dışıdır ama gereklidir. evet acıklıyorum; tüm ateistleri öldüreceğiz diyen dinciyi, tüm dinciler gebersin diyen ateisti, mini etek yasaklansın diyen akp liyi, türban yasaklansın diyen kemalisti, kürt ve pkk lı aynı şeydir diyen ülkücüyü, hdp li, ayrılıkçı kürdü, bunların hepsini bir kazanının içine dolduruyoruz en son ben giriyorum kazanın içine sonra siz kazanın altını yakıyorsunuz. artık gelişmeniz ve geleceğe umutla bakmanız için hiç bir neden kalmadı kolay gelsin.
Cuma namazina gelen cemaat, sabah namazina geldiginde.

M.Akif
ferdi ve içtimai olarak bütün müesseseleriyle islam nizamına dönerek.

sonrasında ülkemizi ağ gibi sarmış Yahudi localarını yerli işbirlikçileri ile birlikte bitirerek ve bunların holdinglerine özellikle basın yayın organlarına el koyarak, vahdet şuuruna ererek ve bu büyük yükleri sırttan attıktan sonra gerekli stratejik ve ekonomik hamleleri yaparak Allah ın izniyle bu ülke kurtulur.
yok mu başka benimle kazana girecek? girince alışıyorsun valla bak.
Halkın en az yüzde ellisi aynı çatı altında birlik olmayı başarırsa kurtulur. Bölük pörçük bir halk asla kurtulamaz.
konuyu (bkz: sozluk nasıl kurtulur) olarak değiştirelim. çıkan cevapları alıp aynen ülkeye uygulayalım. kısa süre içinde bilgili esprili ve zeki bir ülkenizin olduğunu farkedeceksiniz.
o yok bizde işte biz kurduktan sonra yavaş yavaş dağıtmasını biliriz sonra yine kurar yine dağıtırız kanımızda yok kurtarma çabası düşünmesi bile yoruyor adamı.
Aşağıdaki partinin iktidara gelmesiyle kurtulur.

(bkz: hak ve Eşitlik Partisi)
bence hepimiz balığın üzerine yoort yersek kurtulur..
ulan çok iyi yaa..
Cevap basit ve mutlaktır, herkesin işini iyi yapmasıyla. Ne demiş Atatürk? "Vatan sevgisi, ona olan hizmet ile ölçülür" aç gözlülük batırır bir ülkeyi, nereye bakarsanız bakın bu böyledir, cumhuriyet dediğiniz halk tarafından seçilen kimselerin devleti yönetmesine dayalı olan yönetim şeklidir, halkımızın yaptığı kötü seçimler bir tarafa onları suçlaya mayız çünkü ortada ki malzemeler hep aynı.

Bir topluluk düşünün ki sihirli kelimeler ile amaçlarının halka yani devletin asıl sahiplerine hizmet olduğunu söyleyip tek amaçları ceplerini doldurmak olsun, bunun en büyük örneği asgari ücret ile geçinen yurdum insanı tarafından o masaya oturtulup onlardan kat ve kat daha fazla maaş alan ve asgari maaşı düzenleyen görevlilerdir.

Evvela ekonomi düzeltilmeli, bunun için de üretimin artması elzemdir. Ekonomik bağımsızlık sağlanamadığı sürece, ülke boyunduruk altındadır.

Kültür ise daha önemlidir, yaptığım gözlemler sonucu ülkem insanın Türk töresi ve kültüründen uzaklaşarak gittikçe araplaşmasıdır, klasik ve daha önce milyonlarca kez duyduğunuz ve artık espirileşmiş lakin çok açıklayıcı bir söz söyleyeyim, Araplar sanıldığı kadar iyi insanlar olsaydı, o kadar peygamberler ve bunlara peygamber efendimiz Hz Muhammed sav de dahildir, oradan çıkmazdı, peygamberlerin asıl amacının yoldan çıkanları yola getirmek olduğunu düşünürseniz.

Ve en önemlisi eğitim, açıklamayı gerek bulmuyorum görüyorsunuz...