bugün

sevgilisinden ayrılması halinde yaz kış dinlemeyerek çıkartılabilecek albümü düşünüyorum da bu yazın keyfini çıkarın sevgili yazarlar.
demet akalından kimseye fırsat kalmadığından normal bir durum.
sinyallerini daha önce vermiştir. (bkz: Aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem)
türk milleti olarak ; yaz aylarının büyük düşünürü, şahane bestekar ve söz yazarını küstürdüğümüz için utanmalı, başımızı taşlara vurmalıyız.

tanım: şarkıcı.
henüz yazı tam olarak algılayamamızın sebebidir.
Damgayı yeni sarışın sevgilisine vuruyordur.
"Donusum muhtesem olacak" hazirligindadir. Butun hirsini kis mevsiminde alacaktir.
bu sene kendisini nadasa bırakmıştır, seneye daha iyi(!) mahsüller verebilmek adına.
kışlara el atmasa bari.
ya damgasızsınız ya da damga sizsiniz. neden bu klişeyi damga şeklinde versiyonlayıp yazdım buraya diye düşünmeme sebeptir.
Manitası olan adam . Yaza damgasını vuramadı başka şeylere vurmaktan olsa gerek .
vuramadı ya la.
öteki yaza bomba gibi hazırlanıyor olabilir. tehlikenin farkında mısınız?
Rus -diye hatirladigim- sevgilisine vurma ihtimali yuksektir.
Mumkunse baska bi yere vurmasin diye dua etme sebebidir.
Mutluluk sebebidir.
şu an başka şeylere vuruyordur.
Sevgilisi Chloe loughnan bunun tek sebebidir.bende olsam yaza değil başka yerlere vururdum.
itiraf ediyorum sözlük; deniz kenarında bir şeyin eksikliğini çektiğimi hissetmiştim, şimdiyse neden olduğunu anladım.. teşekkürler sözlük, teşekkürler serdar..

tanım: bildiğimiz serdarlardan değildir..
içimizde kanayan yaradır. Eksikliği büyük. Yakışmadı abi.
bu yaz show tvde doktorlarında gosterılmemeseıyle beraber yazın geldıgını hıssedememıze neden olan ıkıncı darbedır.
demet akalın ve serdar ortaç yılın atarlı giderli şarkılarını yapar bizde onlarla ayaklarımız kopana kadar dans ederdik. sanırım bizden daha sağlıklı bir nesil yetişecek. (bkz: buralara yaz günü kar yağıyor)
(bkz: hadi çal giderken kapımı)
(bkz: ramazan sebebiyle kapalıyız)
siyasete falan atılmasın da ne yaparsa yapsın.
adam belki araştırma yapıyordur:
kızılötesi aşktan sonra muhtemelen ultraviyole nefret ve ters mıknatıslanmaya uğramış şehvet içeren bestelerle gelecektir.
dönüşü çok pis olacakmış hissi veriyor.korkuyorum sözlük...
yakınlarda babası ölmüş adamın yaza damga vurmak gibi bir amacı olmaz sanırım.