zor be zor kalktım hayat yoruyorda yoruyor.
Gece 4 te uyandım. Elimi yüzümü yıkadım giyinmek üzereydim sonra sordum kendime ulan alarm çalmadı ki ben niye kalktım? Saate baktım 4.12 yat lan geri mal. Beynim sıfırlanmış gibiydi.
(img:#2120758)

Ayakta duruyor olmamız uyanabildiğimiz anlamına gelmiyor tabi.
beyle.
görsel

şaka lan şaka, böyle.
görsel

çok da samimi olmadığımız biri tarafından sorulmuş bir soru gibi. samimi olsak öyle çoğul çoğul konuşmaz herhalde amk.
görsel
görsel
manita öperek uyandırdı rüyaymış alimünyum. her sabah babam sağolsun gürültü yaparak uyandırır pazar bayram tatil demez.

her sabah 5 te kalkıp haber kanalı açıyor yetmiyor seside açıyor yetmiyor tıkırtı yapıyor. sanki trt haber stüdyosunda yatıyorum gibi uyutmuyor. askeriye gibi sabah kalkacakmışım erkenden kahvaltımı yapacakmışım. yav horozlar bile uyanmıyordur o saatte.
SAAT 9.07 DE WHATSAPP'A GiRMiŞSiN NEDEN GÜNAYDIN MESAJI ATMADIN!!!!!!!

olayın aslı şu..whatsapp web gece açık kalmış saat 10.49 falandı bense iş yerinden akşam 9 a kadar mesai yapıp 10 da eve girmişim.. biraz daha çalışıp 01.45 gibi uyuyakalmıştım... çok mutsuzum sözlük sevgimi gösteremiyorum insanlara..yaptığım fedakarlıklardan ziyade yapamadığım minik süprizler insanların gözüne batıyor.
Yoğun bi baş ağrısı ile.
Bu sabah yine yalnız uyandım,
Tanıdık kokular yok.
Sensiz olmaz…
12 de cep telefonu sesiyle uyandım.
eski sevgilimin yeni maniti gibi uyandım.
Ebru gündeş'in güneşin doğuşu batışı farksız şarkısını söyleyerek.

Rüya görmediğimi düşünüyordum da sanırım görüyorum ve hatırlamıyorum.
Rüyamda popstar alaturka filan olabilirim.

"Yüreğimde duygular,
Ümitlerim nerede?"
bacaklar karnıma doğru çekilmiş tek kol yastığın altında .
kolay uyandım, kolay uyanmak zordur ama bu sabah başardım.
Her sabahki gibi sabah namazını kılmak için.
uyandım bitti, yaz günleri beni terk etti.
adete sürünerek uyandım. yatakta dibim tutmuş resmen bir kısmım yatakta kaldı. ve işe geldim. canım yanıyor.
her uyandığımda kollarım ve çenem ağrıyor. bir kere bile dinç uyanmıyorum. hayır yaşım da genç anlamadım gitti.
normel.
uyanmaktır.
bele
görsel
Yüzümde en sahici gülümsememle.
gözlerimi açarak.
Yine çok hasta olarak . Asi olduğumdan beri daha sık ve daha ağır grip oluyorum. Bu kış gerçekten zor geçeceğe benziyor.
Berbaaaatttt. Daha bir ay önce hasta oldum yataklara düştüm niye yine hasta oldum allahım benim bağışıklık sistemim yok mu yoksa..