bugün

Hadsiz kadınların kuafördeki repliğidir. Diğer bir deyişle kuaförlere yapılan zulümdür.
final cümlesi son derece karikatür olan reklam repliğidir. final şöyledir; "insanlar mutlu olsun. bunu istiyorum".

(bkz: yersen)
istediği projeyi anlatıp çizilen projeler için bu değil demesi ilginçtir.deki bı proje istediğime yakın biraz revize edilmesi lazım.yok adam hiçbirinin istediği olmadığını söylüyor o zaman ya ağaoğlunda sorun var yada yanında çalıştırdığı mimar mühendiste.istenilenle verilen arasında bu kadar fark olmaz olursa orada çalışamassın zaten.
bu bizim köyden değil.
cevap; Ali Ağaoğlu *
güldüren reklam repliğidir. özellikle 'daha güzel daha farklı, beni anlamıyorlar.' kısmı sıkça kullandığım cümleler arasında. ali ağaoğlu tam bir kütük yahu. para bir insanı nasıl da değiştiriyor.
bu milleti denişik zikmek istiyorum demenin ali ağaoğlucasıdır.

bunu nuri alço yaptı, bunu coşkun yaptı, a bu hiç olmaz bunu şahin k yaptı, başka başka türlü zikiş modeli istiyorum dur türkçe alt yazısı. okuyabilene...
Beğenmediği projeler iÇin emek sarfeden Çalışanlara yürüyün gidin benim kafam havalarda diyen ali ağaoğlunun saÇmalaması.
ünlü düşünür ali ağaoğlu'nun söylediği en etkileyici sözlerden biridir. *