bugün

o kadar rahatız ki evimiz gece gündüz basılabilir ve "burada kızlı erkekli kalamazsınız. nerede bu evin haremlik selamlığı" denilebilir. gavurluk yapam az. wtf!
Farkında mısınız her an ülke savaşa girebilir. Her an darbe olabilir. Ekmek almaya giderken ölebilirsin. Düşüncelerini savunursan sürülebilirsin. Muhalefet olursan hapisanelerde çürüyebilirsin.

Rahat uyumak mı demiştiniz ?
Rahat uyumuyorsa o kimdendir? Diye sorulabilir
bir cahilin beyanıdır.
şu başlığı ben açmak isterdim ama nasip değilmiş. güzel tespittir.

eski yeni kıyası yapmayacağım ancak bir millet sağ sol özal ecevit derken çeşitli ülkelerin çeşitli ambargolarına maruz kaldı. dolayısı ile sefalet içinde yetişti.

zira amborgo uygulansa dahi üretim ve ihracatın arttığı bu dönemlerde ülke olarak sıkıntı icine düşmeyeceğiz.
Rahat uyumuyoruz?
ben uyuyamıyorum nem var...

tayyip varsa nem niye var ulan.
Tayyip insonmaniaya çare mi bulmuş hayırdır amk.
ülkede beynini kullanmayan yada kullanamayan ne kadar çok kişi var ki bu tip başlıklar açıyor. beterinden koru rabbim.
1923-2002:?
1299-1923:?
katıldığım hede. şu an nefes alıyorsam rte reyizin diktiği ağaçlar sayesindedir.

elhamdullilah 2023 de süper gücüz (!)
"bu millette gözü açık uyuyanların sayısı bu kadar fazla ise en fazla tayyip sayesinde" olarak düzeltilmesi gereken başlığımsı.
Bu ülkede hala "yarın başıma ne dertler gelecek acaba? " kaygısı duyup uykusu kaçmayan kaldıysa ağır geri zekalıdır.

Türkiye'de kayda değer hiç Kimse gece rahat uyumuyor. Rte de dahil.
doğru demişsin ama rahat uyuyamıyoruz maalesef.
http://galeri8.uludagsozl...aritadan-siler_671028.jpg
Işte bu uykular hep bu yuzden. Iyi uykular turkıye.
Son zamanlarda uyku ile kanlı bıçaklıyız. Bu kimin sayesinde peki?
görsel
götle gülünmesi bile yetersiz kalacak iddia.

geceleri rahat uyuyan millet mi? bu millet mi? sahi misin sen? iddialara tek tek göz atalım;

- yarın sokaklara anarşi hakim olur mu
+ zaten sokaklara anarşi hakim oldu. bunun somut bir sürü örneği de var fotoğrafı da var. bir ara pkk diyarbakırda yaptı bunu, bir dönem işidciler istanbulun belli semtlerinde yaptılar, şu anda ankara'da a takımı adı altında belediyenin oluşturduğu bir tim var, bunların hepsi sokaklarda anarşinin hakim olduğuna örnekler.

- dolar patlar mı, borsa çöker mi
+ bu konuya yorum yapma gereği bile hissetmiyorum kendimde, durumlar ortada.

bankadaki param buhar olur mu
+ var böyle tedirginlikler. 15 temmuz günü insanlar bankalarındaki paralarının buhar olacağını düşündüler ki bankamatiklerde kuyruk oluşturdular. buna ek olarak bank asyada parası olanların paraları ne oldu sahi? hepsine ek olarak halkbank genel müdürünün ayakkabı kutularıyla ortaya çıkan paraları sonrası, amerika'da mehmet hakan atilla'nın göz altına alınması sonrası bu korkuları yaşadı tüm halkbank müşterileri.

- evime hırsız girer mi
+ bunun korkusunu yaşamayan bir istanbul sakini benim sanırım. zaten bekar evi, anca tv + bilgisayar alsa verebileceği zarar max 10-15 bin tl. benim zerre umrumda değil ancak yine de hırsız korkusuyla yaşayan tonla insan var. hırsız haberlerine biraz göz gezdirin yalnızca.

- baş örtümden ya da dekoltemden ötürü tacize uğrar mıyım
+ buna da pek yorum yapma gereği hissetmiyorum kendimde. neyin ne olduğu gayet ortada, bu devirde insanlar dekoltesinden ötürü de başörtüsünden ötürü de tacize uğramaktadır. akp'nin verdiği kudrete dayanarak dekolteliler daha çok tacize uğramaktadırlar.
baş örtülüler de tacize uğramaktadır. kabataş olaylarını unutmadık, deri pantollarla başörtüsüne işeyip penislerini sürttürmüşlerdi değil mi yalancı geline?

sonuç olarak toplumun açık ara büyük bir kesimi geceleri rahat uyuyamamaktadır. bunlara ek olarak kriz ortamı, gelecek kaygısı, savaş ortamı, huzursuzluk gibi sebeplerden ötürü iyice bunalıma girmektedir yurdum insanımız.

şimdi, bu başlığı açıp böyle bir tespit sıçan arkadaş, diyelim ki bu başlığı açtığın 2014 yılında durumlar hakikaten de bu kadar güllük gülistanlıktı, sen bunların tayyip sayesinde olduğunu söylüyormuşsun o zaman.

şimdi bugüne baktığımızda tamamen tersi bir manzarayla karşı karşıyayız. maddeleri de tek tek sıraladım, o gün o durum tayyip sayesindeydi de, bugün bu olumsuz ve kötü durum kimin sayesinde?

tayyip o zaman başarılıydı da şimdi sıçtı sıvadı diyebilir miyiz?

peki siz akp seçmeni, ülkenin içine sıçıp sıvayan bu adama şu anda neden oy vermektesiniz? neden desteklemektesiniz?