yıllardır bu fotoğrafla türk insanını kandırdılar.

gerçekleri bu adam ne güzel açıklamış izleyin kıt zekanız biraz aydınlansın.

https://www.youtube.com/watch?v=pzQWgfFr4F8
Adam hakikaten dikkat çekici biriymiş

görsel
italya kralı dedikleri adam ın asker kıyafeti giymesiyle yarmış tespitttir .
putçu kemalistlerin gümlemiş yalanıdır.
klasik kemalist abartmasıdır. atatürkü o kadar uzay kahramanı yaptılar ki, insanlar atatürkü anlamaya bile çalışmıyor, çünkü bir süpermanı anlasan ne olacak, kimse onun gibi olamaz sonuçta. ne çok seviyoruz eşsiz kahraman üretmeyi.

bak almanya milli takımına, topçuları öyle dünya yıldızı değil, bir messi bir ronaldo değiller ama takır takır top oynuyorlar, çünkü sistemleri var. adamlar 2 dünya savaşı geçirdi, yerle bir oldu, anında ayağa kalktılar, çünkü sistemleri var, sistemleri olan ülkelerin kahramanlara ihtiyaçları yoktur.
tarihimizi özellikle de son 90 yıllık tarihimizi bilmediğimizin, bizden saklanan bir şeylerin olduğunun göstergesi olan fotoğraftır.
bazı şeylerin propagandası iyi yapılmış ancak atatürk bunu istemezdi emin olun.
Habaha gülmekten yarilmistim o gaziyi gördüğümde ama şerefsiz iyi poz vermiş .d karlar ustundede iyi .d
tarihi yalanlardan sadece biridir.masada ki 32 kral ve 62 cumhurbaşkanından ise hala haber alınamamaktadır.

(bkz: kemalist zeka)
Fransa cumhurbaşkanının elinde tepsi var lan djfltlışjşşjş.
resimde 1 tane bile cumhurbaşkanı ya da kral yoktur . demek böyle böyle yalanlarla salakların beynini yıkadılar . kemalizm böyle bir şey. düşmanlarına derler ama , kendileri de son derece yobaz .
hollanda kralının arap prensine yazdığı anın fotoğrafıdır.
fransa cumhurbaşkanı nın garson olduğu fotoğraftır.
almanya kralı çok seksi.

görsel
herşeyi kantiteyle ölçen zihniyet der bunu. ne yani, o masada 3 kral 6 cumhurbaşkanı olsa değeri düşecek mi masanın?
fransa cumhurbaşkanı'nın servis yaptığı resim. işi kotarmış kerata.
atatürk'ün karizmasının titrettiği görseldir.
abartılmış fotoğraf fransa cumhurbaşkanı diye adlandırılan elemanın elinde tepsi var .adam garson beyler.
bu masada 32 kral 62 cumhurbaşkanı 17 fransız 23 japon birde temel var. http://twitpic.com/5egha8
ikinci karizmatik de ismet inönü'dür. valla lan...
yıllar önce çok kafa yorduğum resimdir. o kadar insan nerde diye aramıştım. o yıllarda ilk gözüme çarpan Atatürk olmuştu ve öyle olmasına çok şaşırmıştım. sanıyorum karizmasına vermiştim.
tarihimizin en alnı açık, onurlu dönemine bile bok atanların eleştirdiği resim. eziklik öylesine genlerine işlemiş ki, bu fotografın gerçekliğine bile inanamıyorlar; başka ülkelelerde olsa her ülke vatandaşının övünebileceği bu sahneyi bile eleştiriyorlar.

(bkz: içimizdeki irlandalılar)
32 den 1 çıkar 31 x 2 = 62,
62 ile ne yapalır tavşan
31 ile ne yapılır. (bkz: Anldın sen onu)
+ olm bak bu fotoğrafta 32 kral 62 cumhurbaşkanı var, en karizma da atatürk!
- orası sovyetler birliği elçiliği, masadakiler elçilik görevlileri, ayrıca o masada o kadar adam olmadığı gibi o kadar çok devlet de yoktu o zaman.
+ olm pis yalancı! yalan söyleme be! atam ayağına getirmiş onca adamı! bi kez de gericilik yapmayın olm. hişş. pis yobaz. olsun şeyhin dibine mi çökmüş ha? amma karizmatik bakış atmış, siz yapabiliyonuz mu olm bu hareketi şimdi ha? yer mi söyle! baban şerefsiz kim neyzen tevfik! * * ebe göme gup! humeyni kılıklı ababubiiiip!
- ayrıca sanırım atatürk'ü çekmek istemişler bu fotoğrafta, ondan dolayı bir tek atatürk poz vermiş.
+ obulup ba! bobulu laik ! gerici yobaz öbülü! sorosçu liboş! ööööö!
en doğru rakamın o dönemde fotografı çeken kişiden alınacağı tespit.
ayrıca 88 tane sağ açık, 24 tane striptizci, 4 tane de baltalı seri manyak vardır.