bugün

Ülkede güvenlik zafiyeti yok çünkü ülkede güvenlik yok.

Ne kadar doğru.

Malesef gerçek bu, bu iktidar ülkenin bu halde olmasının yegane sorumlusudur.

Hala bunu savunanlar da bu duruma ortak olmaktadır, daha ne kadar kanacaksın bu düzene daha ne kadar?
Akp başa geldiğindeki terör olaylarında kaybedilen vatandaş sayılarıyla şimdikini karşılaştırabilen her insanın göreceği gerçektir.
bakın hala bu hükümeti savunanlar var ve anlayamadıkları şu;
1- rant için insanların hayatı vatanın toprağı satılamaz.
2- bu ülke kimsenin tapulu malı değil

gel gelelim takım tutulur gibi parti tutulmaz, gidişat kötü ise bu hükümet derhal gitmelidir. parti ismi ideoloji fark etmez ülkeyi bu bataklığa sokanları halk derhal yollamalıdır.
yeni gelecek hükümet çok mu iyi olacak diyenlere ise; sen bir getir yeni hükümeti bak şu halimizden kötü oluyorsa onu da değiştir başkasını getir, istikrar sürekli kötüye gitmek değildir, halk gereken yerde müdahale etmesini bilmelidir.

istikrar bu ülkenin rantçı zengin orospu çocuklarının paraları azalmasın, çektiği kredilerde faiz oynaması olmasın diye ortaya atılan bir terimdir.

'' egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir''
bomba üzerinden siyaset yapanlar,

yani iktidarda chp olsa bu bombalar --patlatılmayacaktı-- mı demek istiyorsunuz ?
hiç zannetmiyorum. belçikada bombaları kim patlattı o halde ? ya fransada kim patlattı ?
(bkz: ha şunu bileydin)

tuttunuz oğlum siki hemde çok fena tuttunuz. akp lisinden chp lisine vs sine kadar. bu zihniyet siksen gitmez bu saatten sonra, size de eski beyrut a dönen ülkenizde mutluluklar diliyorum. acaba bugün nerede ne patlayacak diye götüm götüm gezeceksiniz o yarro ülkenizde.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar