bugün

iddia kuponu yapmak.
Sözdür dedik ya sayın amına koduklarım dedi bilge.
Anlatması da anlaması da zordur.
Breh amk ya!
"başın sağ olsun" sözünün karşısında ne diyeceğini bilememek, anlayamamak ve içinizden "neden benim başım sağ oluyor, öldü, yok artık, neden ben sağ olayım ki" diye sorgulayarak kala kalmak. cevabını bulamamak.
Kendin ve sevdiklerin icin herhangi bir konuda caresiz kalmak.

Caresizlik gercekten zor.
Bana bir kızın aşık olması .
Yaşamı devam ettirmek. Sürekliliği sağlamak. Bazen kendimi aynı isi aynı standartlarda üretmekte zorunlu makine gibi hissediyorum. Bize dayatılanlara karşı durmak zordur. Dursanda zararlı çıkarsın.
Kuşkusuz eLden ayaktan düşmek, başkasına bağımlı yaşamaktır.

Gerçekten çok korkuyorum bundan.
sabretmek...
Çalışmadan yaşamak.
Güvenilir birini bulmak.
Kardeşinin ölümün kıyısına gelmesi daha zoru var mı bilmiyorum...
Anam babam ölse belki canım bu kadar yanmaz...
Ne bileyim kardeş başkaymış.
Birincisi doğmak ama ne yazık ki yaşadıklarını hatırlamazsın, ikincisi ölmek onuda anlatamazsın. Bunlardan daha zoru ise sevdiğin birini sonsuza dek kaybetmektir. işte bu sonuncusunu hem hatırlarsın hem de hep anlatırsın.. Ne acı ne acı...
her dakika acaba nerede yeni bir patlama olacak diye düşünmeden güven içinde yaşamak.
bana göre amaçsızca yaşamak ya da yanlış amaç uğruna yaşamak.
iki elle bir siki doğrultamayıp ülke yonetmektir.
yaşamak.
sevgini, aşkını, samimiyetini taşa duvara yazmak zorunda olmak. ben taş devrinde doğmalıymışım. taş toprak neyse bi kıymetim olurdu.
Bi hastane kapısında çaresizce beklemek.
Seni anlamayan birine kendini anlatmaya çalışmak.
kaybetmek.
var olmak.
Birini Samimiyetinize inandırmak.
Yalnızlıktır. Düştüğünüzde kaldıracak birinin olmamasıdır. Her şey ile tek başına mücadele etmektir. Dostlarınıza sahip çıkın.
kafaları yemek üzere olduğun an. en stresli zor zamanlar.

aynen coni.
Güvenmemektir. Güven olmayınca samimiyet de fazla olmuyor herşey birbirine karışıyor.