bugün

Yaz mevsiminde yapılabilecek en iyi şeylerdir.
Buz gibi duşa girip 3 gün çıkmamak diye düşünüyorum. Fikri olan söylesin sevgili yazarlar: yanıyoruz.
alaskaya eskimolara misafirlige gitmek.
duş yapmak.
Öncelikle annenin yırtarak toz bezi yaptığı atlet parçalarından biri alınır. Bir güzel ıslatılıp düz bir şekilde buzluğa konur. 4-5 dakika sonra yaklaşık 15 dakika serinlik verecek kalıplaşmış bezimiz kullanıma hazır olur.

Ayak altı, baş, koltuk altı ve boyun bölgelerine serebilirsiniz. Dileyen rulo yapıp üstüne de oturabilir tabii, tercih meselesi.
klimayı icat eden adama dua etmek.
Hemen bir uçak bileti alıp Sibirya'ya uçmak.( Zengin olsam bunu yapardım evet)
(bkz: seks)
bunun zaman, mekan, havayla alakası yok. *
karpuz peyniri üç öğün yemek.
göt kılı olmak. oh terli terli grup toplantısı senin, miting benim, başbakan'ın makam koltuğu onun dolaşıp dururuz. arada bir içilen ayranın ve yenilen patlıcanın yaptığı gazın etkisiyle yellenip serinleriz. mis.
hava almak.
yüzmek açık ve net.
Bir fincan kahveyle sözlükte vakit geçirmek tabiki. Daha iyi ne olabilir ki? *

(bkz: kendini avutmak)
durmak. havada durmak.
Film izlemek .
en iyisi midir bilmem ama şuanda yaptıgım bir sekmede ekşi bir sekmede uludağ açık vaziyette divergent izlemek pişman mıyım ? tabisikide hayır.
Anime izlemek.
Dışarı çıkmak değildir. Malum Erzurum . Swh
kıvamı yerinde, porselen fincanda salep içmek.
Derbiyi izlemektir. Bu soğukta beni aşk bile dışarı çıkartamaz.
Yaparsın sahlebini, alırsın battaniyeni, girersin yatağa, alırsın leptopu, bulursun bir acıklı film, başlarsın izlemeye, tribe girersin neden çünkü mendil almayı unutmuşsundur. Bu tavsiyem türk telekomlu arkadaşlar için geçerli tabii ki yoksa bu havada diğerleriyle böyle bir aktivite yapmak mümkün değil.
Kendimi buzdolabına kitliyicem mk.
zıbarıp yatmadan önce soğuk kolayı sigarayla içmektir. ideal erkekseniz seks yapın tabi hepsinden önce. herkes yapamıyor tabi, belli özelliklere sahip değiller.
elinde soğuk bulgur pilavıyla koşarken ağlayarak...

neyse...
evde otur. turknet varsa şöyle güzel bir oyun indir. oyun oyna sabahlara kadar.