bugün

görsel
görsel
görsel

Diriliş Postası köşe yazarı Tuğrul Selmanoğlu, dün iYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir yurttaş arasında geçen “650 lira” diyaloğuna gönderme yaparak, “Meral Hanım! Bu büyük Millet vatanını satıp evlatlarına mezar kazanlarla kol kola gireceğine 650 lira ile yaşar!” ifadelerini kullandı. Ancak Selmanoğlu’nun, 3 milyon liralık süper lüks spor otomobil sahibi olduğu ortaya çıktı.

https://tele1.com.tr/bu-h...uks-otomobil-aldi-527545/
Canımsın.

Bayılıyorum bu açıkgöz akp büyükbaşlarına...

Aynen böyle, üfleye üfleye verin mokarı sırtına bindiğiniz ahmak öşeklerin boklu götüne... Beter olsunlar. Müstahak bunlara.
650 ne ki Allah'a yemin olsun bu aziz millet akaretlerde 400 liraya geçim savaşı verip şanlı bir zafeeerrr kazanır.
Cumhurbaşkanına market alışverişini ucuza gelsin diye çerez atıştırmalık grubundan yaptırıp erzak namına tek parça olmayan ağzına kadar dolu market arabasına 1000 TL ödeten zekalar pırıl pırıl parlamaya devam ediyor.

Not: fiyatlar güncel değildir ayrıca ytd.
böyleleri acaba ayda 6500tl ile yaşayabilir mi?
Aziz Nesin'in güzel bir sözü vardı. Buraya yazmayayım şimdi.
Sikilen yine halk.
Görüşlerinde son 3 ayda değişiklik olup olmadığını merak ettiğim beyandır. Bahsi geçen kişinin arabası olduğunu zannetmiyorum diyerek benzinden laf açacak oluyorum, elektrik faturası aklıma geliyor.. neyse.
650 lira bu halkla yaşayabilir mi bakalım...
Selam ben 650 lira.

Yaklaşmayın yaşatmam. Tşk.
evinde kedi besleyen var mı?
onun sağlık giderleri bakım masrafı mama parası kaç lira hesap edin.
hele ki köpek...
besleyen bilir, şu an 1000 lira evinde kedi ve köpeği olan insanın hayvanlar için bakım sağlık mama masraflarına yetmez.
nereden mi biliyorum?
amazon dan kardeşimin kedisi için kırmızı et balık beyaz et çeşitleri olan 12 tane yaş konserve mama aldım.
veteriner için taksi tuttum, toplu taşımada hayvanlara izin yok.
hayvanlar için kafes takı şampuan tüy fırçaları vb masrafları düşününce...

hayvan için bu kadar masraf yapılırken insan olarak insan gibi yaşamak için...
neyse, kızmayacağım.
kızmayacağım.
kızmayacağım.
2000 eur ile geçinemiyorum amq.
yaşayamaz. o paraya bitci'de biraz kripto alıp bekletebilirsin ama.
650 dolar olarak güncelleme yapabiliriz.
Maaştan giderler çıkınca kalırsa belki yaşar. Hani lan asgari ücrete kadarki kısmı vergiden muaftı. iki ayda matrah 23 bini geçmiş gelecek aya girer aq.
nefes almayı yaşamak zannedenlerin lafı.ki 650 tl ile nefes bile alamazsın, açlıktan ölürsün. ayrıca biz neden sinema, tiyatroya gidip, kitap okuyamayacağız? neden gezip görüp tatil yapamayacağız? türk insanına gördüğünüz reva mı bu sevgili akitler?
nasrettin hoca'nın saman vermeye vermeye "neredeyse alışıp kışı çıkartacakken" ölüp gidiveren eşeği hakkındaki fıkrasını akla getiren beyan.
650 lira ile yaşayamam ama her ay 650 liradan fazlasını kenara koymazsam ölecekmişim gibi gelir. vakıfbanktan açtırdığım arı hesapla şimdilik yaşıyorum, yatıramadığım gün göreceğiz
sosyal medyada bir kadının göğüslerini cinsel organını anal ilişki biçimini konuşan eleman değil miydi bu tuğrul? sahi ne oldu o iş? hala kadının memelerini falan ısırıp, arka yoldan zorlaya zorlaya ilişkiye girmeyi planlıyor mu acaba?
güncel Önemli Başlıklar