bugün

Adamlar ülkemize bu yıl 8 tane denizaltı yapmaya başlamışlar! konu burada kapanmıştır. Neyse vazgeçtim devam ediyorum,. Baykar ilk yıllar iha siha yaparken de chpliler ve hdpliler tarafından eleştiriliyordu maket yapıyorlar diye. Şimdi ise dünyanın en büyük iha üreticisi ve dünyaya ihraç eden firması. Şimdi daha iyi anlaşıldı galiba denizaltı mevzusu. Konu kapanmıştır, çocuklar şimdi halk TV açıp beyin metaformozu yapabilirsiniz.
çünkü savunma sanayini dışa bağımlılıktan kurtarıyorlar. adamlar bağımsız türkiye ister mi, istemez tabi ki.

cehape de bu safta, kaç tane milletvekili baykara b*k atmaya çalışıyor.
demek bir de iktidar değişse bu saldırganlar baykar'a kilit vurmaya kadar işi götürecekler.
ülkemizde bir şirketin yaptığı işlere değil, ne yaptığına değil, kim aracılığı ile iş yaptığına bakılıyor. şaka gibi mevcut iktidar yapacağına dışa bağımlı olayım, ülkem batsın, zindanlarda çürüyeyim diyenler var bu ülkede. bunlar varken düşmana ihtiyaç yoktur. yerel seçimlerde tepki oyları ile öne geçince kendini bundan sonraki seçimleri de kazandım zanneden bir algının yanılgısının ürünü olabilir bu durum. bence son laf edilecek şey baykar olmalı ülkede.
--spoiler--

çünkü savunma sanayini dışa bağımlılıktan kurtarıyorlar. adamlar bağımsız türkiye ister mi, istemez tabi ki.

--spoiler--

bak bak laflara bak....sanki türkiyenin savunma sanayii baykarla ortaya çıktı...tusaş, havelsan falan hiç yoktu bu ülkede.
Kimse Baykar'a saldırmıyor, Haluk Bayraktar imamoğlu'na saldırıyor. Seçim sonuçlarını hazmedemedi herhalde.
büyük bir lego şirketidir.

oradan buradan asıl ana parçaları toplar, lego mühendislerine birleştirsin diye verir, yazılımcılar da programları ayarlar. Alıcılar da bellidir zaten.

güzel iş valla.
görsel