bugün

bazı eylemler topluluk ile yapılmalıdır;

zayıflamak da bunlardan birisi.

zayıflamak isteyen yazarlar burada toplansın bir şey deneyeceğiz.

19 Ağustos;

görsel

23 ağustos;

görsel

26 ağustos;

görsel

not1: eğer bir hastalığınız ya da probleminiz yok ise kilo vermek bir matematik ve kararlılık işidir. işin matematik kısmı bende olacak sizden sadece bir kararlılık istiyorum.

not2: bu başlığı takip edin buradan bildiğim tüm etkili notları paylaşacağım.

not3: diyet listesi oluşturmak gibi bir şey yok. öğlen yemeğinde 200 gr biftek ama yağsız. bu çok saçma. hepimizin kendine göre bir ekonomik geliri ve alışkın olduğu bir hayatı var. ben zaten normal zamanımda gidip biftek yemiyorum ki. neden zayıflamak için ekstradan para harcayayım. kendi listemizi kendimize göre yapacağız.
dolapta ne varsa o. zayıflamak para işi değil kararlılık işidir.

değerli not 1: olmanız gereken kilo hedefi koymanız gerekiyor. 3 kilo vereceğim değil. ben 75 kilo olacağım demek gibi.

değerli not 2: 1 adet yiyecek ya da içecek seçeceğiz. bu size en çok zarar veren şey olursa daha iyi olur ama başlangıçta olmasa da olur. bu yiyecek ya da içecek her ne ise onu unutacağız. hafta da en az 2 ya da 3 adet tükettiğimiz bir şey olmalı. ben kolayı seçtim. kola ve türevi hiç bir şey artık kullanmıyorum. bu seçeceğiniz şey ahtapot olmasın ki unuttuğumuza değsin. cidden kendimize bir söz verip tamam artık bunu unutuyorum demeliyiz.
koşarak entry girelim.
kurban bayramı sonrası ilgilenmesi gereken en önemli konudur.
(bkz: bi arkadaşa bakıp çıkacam)
2 ayda 12 kilo verdim
siz devam edin.
başlığa girer girmez bir ferahlama geldi.
kaç para ulan bir 12 kilo vermek!
yağ oranım %27lerden %18e geldi ve 15-20 kilo arası kilo verdim.Sabretmeniz lazım,iradeli olmanız lazım ve inançlı olmanız gerekli yapılmayacak bir şey değil inananlar yaparlar.
Bu göbek bana kurban ve ramazan Bayram larının hediyesidir. Vermem.
bol su için,
sabah yüzünüzü yıkadıktan sonra 5 dakika da olsa ısınma hareketleri yapın,
kahvaltıda yemekten çekinmeyin,
akşam 8-9'dan sonra yağlı besinler tüketmeyin, acıkırsanız da meyve, sebze tüketin.
ama karakter olarak.
(bkz: Kesin ip var)
Bol su içmek, ekmek yememek. işte altın ipucu bu.
pazartesi başlasak olur mu?
adam sözlüğe büyük hareket getirdi usta.
Bol bol entry girin. Entry girerken yaktığınız kaloriyi koşarken bile yakmıyorsunuz .
Kaynak :götüm
cidden çalışıyor kanka.
ne işim var benim burada.

45 kg ile yanlış başlıktayım. fazlalıklarınızı bana verin zayıflayın gelmişken.
70 kiloyum beni 65'e düşürün like yağmuruna tutarım sizi.
hem yemek hem kilo vermek istiyorum. yemek yemeyince gerçekten psikolojim bozuluyor. şerefsizler. herşeye ilaç buluyorlarda şu kiloya bulamadılar.
Zayıfladıktan sonra derileriniz sarkacak ondan sonra da deri aldırma ameliyatı olursunuz artık diyerek karşılık verilmesi gereken harekete geçme cümlesi.
pazartesi zayıflamaya başlasak olur mu?

:/ bu gün pazartesi peki madem başlayalım.
karakter olarak mı?

öyleyse yukarıdakiler niye burada?
(bkz: nah)
instagram usulü 15 günde 50 kilo vererek.. yanda çıkan yeşil kart reklamlarıyla amerika'ya gitmek gibi planlarım da var.
güncel Önemli Başlıklar