bugün

bazen çok dalgın olup saçma sapan işler yapıyorum.
allah beni bildiği gibi yapsın.
Duygusalım her şeyi kafama takabiliyorum en gereksiz insanları hayatıma alabiliyorum.
(bkz: işsiz güçsüz serserinin biri)
Keşke biraz daha atik olsan şu hayatta da elindeki fırsatları kaçırmasan. Keşke teknolojiyi sonradan kesfeden ülkeler gibi hayatta yapman gereken adımları geriden takip etmesen. Senin yasitlarin aldi basini gitti sen hala bir bok bile degilsin. Duygusuzun tekisin gözün sadece para para para insanlarla niye canım cicim olduğunu bilmiyorum sanki fenfaatçi pislik gün gelirde lazım olur ayağına herkesle arani iyi tutmalar. Hee birde ben var ya kiskancin tekiyim nazardan adami gebertirim bile ulan ben ne bicim insanim. Agzima sicsinlar. Bazen düşünüyorum insan miyim diye...
sabırsızlık iyi bir şey değil yapma diyorum şunu.
'Ego'm bildiğin zirvede, dakikalardır kötü bir özelliğimi bulmaya çalışıyorum olmuyor. Genelde pislik bir herifimdir ama.
sırf bana çok şey biliyor bu öyle saftirik değilmiş desinler diye bildiğim herşeyi anlatıyorum bu da sır tutamama sebep oluyor halbuki tutabiliyorum ama sırf bu da çok şey biliyor desinler diye biliyorum çok saçma ama delireceğim artık
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar