bugün

selamun aleyküm. acımayın cimbomboma. eyv.
6 sene önce chelsea''yi havaalanında karşılayan vatan hainleri kadar vatan haini olan insanlardır.

http://video.uludagsozluk.com/v/galatasaray-95293/+

iyi izle videou panpa iyi izle. şampiyonlar ligi çeyrek final ilk maçı için istanbul''a gelen chelsea''yi hangi vatan hainleri karşılıyor iyi izle.

not: vatan haini deme sebebim de senin vatan haini demendir.

bir önceki dortmunda maçındaki entyrimi burada da girmeyi uygun buldum.
vatan haini bizim için çok abartılmış bir kelime olarak gelebilir çünkü çok naif bir milletiz,biz ona bölücü diyelim zira vatan hainliğinin serbest olduğu bir memlekette yaşıyoruz.
paris saint germanlı, lyonlu, marsilaylı vatan hainleridir.

biz rahatça destekleyebiliriz. sonuçta bizi ilgilendiren bir durum yok.
vatan haini değildir. zira fransız takımı ile alman takımı oynuyor bana ne amk modundadır. çerezini, colasını alıp fransız takımının ezilişini zevkle izleyecektir.
benim o.

bu ara da 15 ay komandoluk yaptım dağlarda.
(bkz: vatan haini)
Vatan haını oldukları sanmıyorum,
Elemanların mantalıte şu galatasay yenılsınde,kım olursa olsun.ne zaman bırlık olduk sorusunun cevabı cok dusuk bır ıhtımal uefa kupası fınalıdır herhalde.

Bu arada 18 ay dagda komandoydum.
benim o.

o değil de arkadaş süper bir konuya parmak basmış.
--spoiler--
ne zaman bırlık olduk sorusunun cevabı cok dusuk bır ıhtımal uefa kupası fınalıdır herhalde.
--spoiler--

kesinlikle. o zaman ben de desteklemiştim lan. gönülden hem de. ama artık bitti aga. hunharca saldırdık birbirimize. artık o devirler gelmez.
fransız vatandaşıdırlar. nasıl bir fransız vatandaşı gs'yi desteklemez ?
fbliyim ancak gs orada bir nevi türkiyeyide temsil ettiği için gs yi tutuyorum.
fark çok olursa benimde içinde olacağım vatan hainleridir. Öyle bir iki fark olursa desteklemem.
prandelli gitsinde bir fransız gelsin diye dua eden fransız takımın fransız taraftarlarıdır.
almanlar yenilince biz de yenik sayılacağımız için yanlış bir önerme.
saçma sapan yorum. futbol olm bu futbol.. galatasaray'ın 10 tane yemesi benim için bayramların en büyüğüdür.
fransizlara karşı almanlari destekleyecek insandır.
Vatan hainliğini bilmem ama benimde destekleyeceğim kesindir.
fransızlar yerine almanları destekeleyen kişidir.