bugün

yeminle özledim bu adamı. saygılar.
(bkz: tigir er) nickiyle devam eden yazar.
normalde pek tanımadığım yazar olsa da "salak kemalistler" sözünün altına imzamı atabilirim. atatürkçülük gibi türkçe kelime yerine kemalizmi kullanan ve batı'nın bokuna bile hayran olan yozlaşmış kemalistleri çıldırttığına göre doğru yoldadır. biz milliyetçiler atatürkçü olalım, siz sosyal demokratlar kemalist takılın.
dalgasına bakması gereken türkçü yazar. nitekim kendisini eleştirenler kemalist/atatürkçü falan da değil. cümlenin başına bakmayıp "kemalistlere salak dedi" diye gaza getirmeye çalışan, senin başbuğ dediğin atatürk hakkında "ülkücüler sağcı, o yüzden devletin milliyetçi kurucusunu sevmezler" diyen iki tane çocuk akıllı ile çok sürtüşmeye gerek yok. pkk yanlısı veya türk karşıtı başlıklara baksan kimin kemalist olduğu, kimin salak olduğu, kimin salak kemalist olduğu belli zaten.
salak kemalistler diyerek beni de şoka sokmuştur.

sanırım fazla atsızcı.
yazarın dibidir. online iletisine kurban olunası.
Severiz kendisini zira çok asil bir yazardır.
Kafatası içinde zeytin tanesi olsa da yaşanılabileceğinin kanıtı.
Kürtmüş ayrıca.
ilginç.
karşılıklı sohbet edebileceğiniz kaliteli bir yazardır. Saygılar.
türkçü faşist bir yazar. ''hitler'in götünün gılıyık''çılardan. aslı nesli muhtemelen avşar türküdür. hain bunlar hain!
ulan bu kaç kere gidiyorum deyip gitmedi. böyle biri iyi ki benim gibi düşünmüyor arkadaş.
Baş adam.
Sözlüğe moderatör falan yapın.
boş adam.

silin gitsin.
ahıska sürgününden bahsederek takdirimi kazanmış yazar.
bir ahıska türkü olarak diyorum ki kendisine, takmasın fazla kafasına. türklük bazılarına batıyor boşver it ürür kervan yürür.
DESTEKLENiLEN YAZAR.
bilgili olduğunu zanneden narsist. mesaj filan atar, türkçü filan hep aynı şeyler işte. böyle cahillerin internette gezmeleri sakıncalı bence.
hafiyelik oynayanları toplamış nickaltı.

ulan herif ergen gibi hafiyelik oynuyor yahu...
çay koydurmuş yazardır.
oyunu demirtaş'a vermiş bir kürt yazar.
kendisi kürttür.
iddialar doğruysa ve babası kürtse, babasından nefret ettiği için ırkçı olan yazar.
Babası kürt olan yazar.
fikirlerini sevdiğim yazar.
Hem fasist hem de islam dusmani yazar. icindeki tum irinleri, cerahatlari, hadesleri, pislikleri de entrylerine dokmektedir.
kürt kökenli yazar.

sokak aralarında genellikle midye ve kaçak sigara satar. kazandığı para ile eti cin bebe ve süt alır bunlarda ikili favorisidir.