bugün

Videosu yayınlanmış. Çok op olacak.
iskoç uyruklu yeni Lol karakteri.
satışa sunulmuştur hayırlı olsun.
Harika tek kelimeyle. Adc'sini en iyi koruyan support oldu bile şimdiden. Önümüzdeki günlerde sık sık karşılaşacaz kendisiyle hazırlıklı olalım.
skilleriyle support(destek) karakteri olmasına rağmen oyuna baya bir renk getireceğe benzeyen 00.00 itibariyle league katılan yeni şampiyon.
suan icin op olan hero. nerf gelecek gibi gozukuyor. bir leona degildir.
Anca tantana yapan champ. Sup başına diğer champlere gider yapıyor.
Ultisi yasuo ultisi ile birleşmeyen yeni gelen hero.
"bazen donmuş bir yüreği sıcacık bir tebessüm çözer" gibi bir şey diyen hero.
braun un çakmasıdır.
vayne ile uyumlu bir herodur.
League of legends isimli moba tarzı oyunun oldukça taze karakteri.

çıkışının üstünden 2 hafta geçti neredeyse, daha 1 kere karşılaştım oyunda. herkes adc oynama meraklısı...
Oyun sonu ölümsüz olan sağlam bi supporttur.
"olmuş bu" diyebileceğim şampiyon.

ayrıca engin alkan üstad da gayet iyi iş çıkarmıştır dublajında. ha şöyle ya, şu işi profesyonellere bırakın. jinx ve vi neydi öyle, cırtlak sesli bir hatun içine etmişti caanım şampiyonların.
Her şampiyon gibi yakında o da nerf yiyecektir.
Gercekten op olan herodur. Adcyi takim arkadaslarini her daim korur. Pasifi muhtesemdir. Karsinin adc ve apcsine tfde q yu tutturursaniz tf sizindir.
leona yetmiyordu bir de bu çıktı başımıza. bildiğin erkek versyonu
hele draven falan oynuyorsanız, rakipte vi ile beraber braum varsa, imkansız, pozisyon falan almayı geçtim fight a girmeden kitleniyorsunuz.
antisi morganadır efenim. zaten sütunlu sup heroların hepsinin antisidir morgana. son patchle birlikte nerf yemiştir yesin de. karşıda braum varsa adc olarak trisstana ve corki almalısınız. üzerinden aşıp rakip edcye vurabilmek için. tanınızda sup olarak nami morgana veya lulu varsa da sırtınız yere gelmez.
kel aliço'ya olan benzerliğiyle dikkat çeken şampiyondur. saldırı hızı steroidi olan hemen her şampiyonla * uyumludur.

ayrıca kennen ile yaratacağı sinerjiyi düşünemiyorum bile. infinite stun *
en beceriksiz adc ye bile iyi oynayanın elinde al sana kill diyen sup. ilk çıktığı saat aldıydım, takım moralimi bozmamışsa anasını ağlatırım ortalığın. hatta öyleki baron aldık, ardından karşı base e gidip herkese bir tokat, peşine ulti atıp 1 dakka içinde tek tek herkesin öldüğünü gördüm, o an karşıma gelmesin dedim. zaten en son pasifinin süresini 5 ten 4 e düşürdüler. q su nerf yedi ama pek bi şey anlamadım. göründüğü gibi çok basitte değil. bazen ulti olsun q olsun sabriliğim tutuyor, üstüne bunla feedleyebilenler bile var. blitz, thresh, ali gibi adamlardan kaçması da kolay. yakalansan bile çıkıyorsun hemen özellikle lane de.

not: yasuonun w su kesiyor. o yarık hat gitmiyor, aynı şekil karşıda ki braumda e ile kesebiliyor ultiyi.
gına getiren şampiyon. en kral kasılmış carry e bile ölmemektedir. adaletini zikeyim rito dedirtir.
Bir leona değildir.
Solo top offtank denenmesi gereken herodur. Renekton, jax, riven gibilerinin karşısında süper olmaktadır. Tfyi süper başlatır ve adc yi mükemmel bir şekilde tflerde korur.
Kayle ve lulu ya karşıda başarılıdır solo topta. Farm yapmayı bilen için op dir.
Supportu zaten muhteşem olan herodur.
en iyi lucian ile giden herodur.

lucian pasifi ile birlikte mükemmel iş çıkartıyorlar. tabi benim gibi thresh manyakları bu adamı evire cevire dövüyor orası ayrı.

onun dışında ahım şahım bir hero değildir efendim. free oldu zaman dahil sup manyağı olmama rağmen yüzüne bile bakmadım gerek yokta. onun yerine zilean akar ani yaşarım.
Support braum:
Dağ gibi daş gibidir.
Hikaye: 3-3-15 gidiyorum. durum 18-6 öndeyiz. Tüm killerde payım var neredeyse. Yanımdaki tristinanın en temizinden 9 adet killi ve karşı vayneden 40 farm önde. iyice hyper carry olmuş tristina afk kalır ve oyunu verirsiniz. Tanımadığınız adama sup oynamayın emeğinize yazık. Adcyi tüm dmgden korursunuz. Kimseyi yaklaştırmazadınız yanınına ve tfler kazandırırsınız. Haritadaki göz olursunuz. Dahası, adc yi ilah edip afk kalmasından sonra bu heroyu oynamamaya karar verdim. Top lane ime döniyim ben en iyisi.
Karşıda sup braum varsa lulu veya karma alın supporta veya benim gibi lulu top gidin. Karşıdakini kastırmaz tfyi değiştirirsiniz
güncel Önemli Başlıklar