bugün

görsel

ısparta'nın Senirkent ilçesinde yaşayan E.G. (40) adlı kadın, bir süre önce boşandığı eşi Ramazan Yılmaz'ı (45) bilinmeyen nedenle çıkan tartışmada tüfekle vurarak öldürüp, cesedini parçalayıp yaktığı iddiasıyla gözaltına alındı. 

https://www.cnnturk.com/t...ye-boldugu-cesedini-yakti
(bkz: kadın terörü)
Feministler cinsiyet farketmeksizin buna da tepki gösterin malum her şey tek taraflı olmuyor. Hep ben hep ben hep kadınlqr hep kadınlar.
Erkek kadın farketmez en ağır cezayı almali.
Ülke iyice kafayı yedi.

Kadın erkek vahşilikte sınır tanımıyoruz.
boyle seylerin cinsiyetciligi olmaz. bir kadin bir erkegi öldürüyorsa haklidir, cok cekmistir gibi bir kafa da olamaz. bir insani öldürüyorsan cinsiyet farketmeksizin suclusundur. öldürüp, parcalayip bir de uzerine yakiyorsan canavarsindir.
yine olayı feministlere ve feminizme getiren ulu büyükbaşları, ya gerçekten helal lan size. yediğiniz otlar yarasın.

şimdi olayın detayları haberde verilmemiş. verilmediği için de ben şöyle bir tahmin yürütüyorum.

muhtemel ki, adam kadınla boşandığı için kadın üzerinde hala hak sahibi olduğunu düşünerek tartışma çıkardıysa ve 'seni öldürürüm, kimseyle görüşmeyeceksin, tek yaşayamazsın, senin kapına gelicem, hayatını kaydırıcam v.s.' dediyse ve kadın bu ölmezse ben ölecem kafasıyla eski kocasını öldürdüyse o kadına helali hoş olsun. cidden bende böyle düşünüyorum bu arada. artık ne tür bir duyar kasarsınız bilemem. ama erkek şahıs höt zötle istediklerini yaptıramayınca kadını en sonunda öldürüyor. ülkede bunu o kadar çok kez gördük, duyduk ki... o kadar çok erkeklerden, aileden, evlilikten korktuk ki. eğer dediğim gibi bir durum varsa helal olsun abla sana.

şahsi olarak bir erkekle ilişkim de ölmek ve öldürmek arasında bir seçim yapmam gerekirse, öldürmeyi seçerim. paşa paşa da cezamı çekerim.

feminizm duyarı size, düşüncelerim sözlüğe kalsın.
(bkz: vahşet)