bugün

O kişinin adı Abdullah Öcalan.
(bkz: boş otobüste oturmama coolluğu)
(bkz: basur)
(bkz: kıl dönmesi)
bir çok sebebi olacak insani durumdur,
halk arasında sürekli " götünde kurt mu var ? otursana 2 dakka şuraya ! " denilen şahsiyetlerdir.
ineceği yere birkaç durak kalmış olması muhtemel kişidir.
kicina yedigi kaziktan ötürü,oturunca o kazigi icinde hissedip aci ceken insan modeldir, eger oturursa kici acir, o yuzden oturmayipta ayakta dikelir, karsilasirsam yanina gidip teselli ederim. Sonrasinda da yanyana otururuz, onun yedigi kazigi ben icimde hissederim ama olsun, ben aliskinim, yazik ona, aci cekmesin, yok yok bem hizir degilim ama iyi bir adam olma yolunda ilerliyorum.
Akşam ne olduğunu sormalı.
2 3 durak sonra incekdir ya da şimdi ki duraktan bi yaşlı teyze/amca zaten bincektir bunun için kalkacaktır o yüzden en iyisi oturmayayım otur kalk yapmayayım boşa enerjimi tüketmeyeyim diye saçmalamaya devam eden bi tiptir. *
önde boş yer varken, oturan kızın başında ayakta dikilen erkeğin azmi görülmemiş bir olay değildir.
otobüse binince en arkada oturan bir kızdan hoşlanmış oturunca kız arkasında kalacağı için oturmayarak kızla bakışmayı deneyecek insan olabilir.
birkaç durak sonra inecek kişidir. gerek yok diye düşünmüştür. ya da yorgun olmayan kişidir. 10-12 saatlik bi' iş günü sonrası bırak oturmayı yatak olarak bile kullanılır o boş koltuk.
bağsur insan.
oturmayı sevmez. bu kadar basit.
birde böyle tam ortada durur oraya buraya savrulur ama yıkılmadım ayaktayım edasıyla tekrar yerine geçer, otur işte rahatsız mısın.
cool olmaya çalışmaktadır. yahut basurlu günler geçirmektedir, yazık.
o efsane küfüre konu olmuş kişidir.
*
gün içinde çok oturduğu için oturmak istemeyen ya da bir sorunu olduğu için oturmayan insan.
(bkz: hemoroid)
anal yoldan zorlanmıştır.* *
muhtemelen emekli kentinde yaşayan sağduyulu kişidir. ne alaka hocam derseniz, her durakta mutlaka 3-5 yaşlı amca veya teyze otobüse biner ve yer vermek zorunda kalır insan. işte bu nedenden dolayı, otur kalk yapmayayım da ayakta gideyim düşüncesinde olan kişidir. otobüs boş olayına gelince, 2-3 durakta o otobüs dolacaktır.
Hic bir zaman yasadigi ruh haline anlam veremedigim insan tipidir. Hayir ben inecegim yere bir durak kalsada koltugu bos gorunce otururum abi kime bu artistlik gerek yok..
bütün gün oturmuştur, ders dinlemiştir. okulundan çıkıp evine giderken de bir zahmet popişini havalandırmak istemektedir.
Erkekse ford cudur musteri bekliyordur.
boşluğun göreceli bir kavram olduğuna inanmış kişi olabilir.
kendini ifade edemeyen özgüveni olmayan ve otobüs her durduğunda ben sonraki durakta ineceğim moduna giren kişidir.