bugün

gidişat o yönde ama iki tarafta eskisi gibi değil iki tarafta şerbetli
Höst ulan diyerek el tersiyle tokat atılası baslıktır. Sinirden fesim düştü, sakalların elektriklendi. Bu sefer bir başka olur olursa emmoğğluuuu!.
Devlet yetkilileri aslında isteseler sorunu 10 dakika'da çözerler ne diyorlar her zaman sandık ve demokrasi madem öyle koyun sandığı ortaya kim çıkarsa o yapsın bu işi ama sandıktan çıkacak sonuç kendilerini memnun etmeyeceği için bunu yapmazlar ve olayların büyümesine izin verirler çünkü mağduru oynayacaklar.Vatan millet sakarya senaryosu tekrar sahnelenecek.
düşük gördüğüm bir ihtimal. çünkü bazı kesimler için şartlar henüz olgunlaşmadı.

hem muhalefet ikinci bir "kabe" olayının yaşanmasını istemiyor. dikkati davranmaları bu yüzden. muhalefet bu konuda samimi mi yoksa akp ye oy kazandırma endişesi mi taşıyor? bunu kamu oyunun takdirine sunuyorum.
dincilerin kendileri gibi olmayan herkesi terörist ilan etme olayıdır. bunların derdi sürekli bir olayı bahane ederek din propagandası yapmak. buna karşı gelenleride terörist ilan ediyorlar.
Rte nin gitmemek için ortalığı bulandıracağını bilmiyor gibisiniz.
Cuma günü tüm görüntüleri yayınlama vaadi üzerinden 7.5 yıl geçti. Bakıyorum aleni videolardan polise saldıran milletvekili ve Kabe resmi çiğneyen öğrenci olduğu sözde var, görüntüde yok. Kimse de ağa bu nedir demiyor. Bu detayda saklı ihtimaldir.

Bir ara uzun uzun yazıyorduk kayda geçsin diye, artık özeti yazar geçerim kim ne anlarsa.
birilerinin iktidara mağduriyet oluşturmak ve kutuplaştırmak amacıyla kaşıdığı bir çaba. zaten daha ortada boğaziçi mevzusu yokken ve üzerinden 7 sene geçmişken bile "gezi gezi" , "ikinci gezi olsa göstericileri şöyle asarız, böyle döveriz" diye sayıklayıp ağlıyorlardı, o yüzden şaşırtıcı değil. kanmayın.
Tankla,uçakla darbe yapamadınız. "Top" larlamı yapacaksınız.
Boğaziçi üniversitesinin arazisine çökme planını perdeleyecekse böyle bir şey tanzim edilir, neden olmasın?
Olmayan ihtimal.
gezi en çok Tayyip Erdoğan'ın işine yaratmıştı. Boğaziçi gösterilerinin buna dönüşeceğini sanmıyorum. ama stratejik olarak aynı aptalca hataları içeriyorlar. parkalı halaycılar ve lgbt lilerin pasifize edilmediği bir gösterinin sonucu ikinci gezi hatta geziden bile beter olacaktır.