bugün

Girmenin bir dert, okumanın daha başka bir dert oldugu, Türkiye'nin en yüksek sayısal taban puanlı bölümü.
an itibariyle sol frame'de gözükmesiyle uuser'ları heyecanlandırabilecek başlık. merak etmeyin lan kazanmadım bu bölümü. zaten sınava da girmemiştim. ayrıca o kadar akıl olsa bende annem dışarı çıkarken evin kapsını üzerime kilitler mi??
normal adamin olmadigi bolum. Gelin gorun.
heryerde olduğu gibi normal adamların da olduğu bölüm. gelin görün.
son 5 yıldır türkiye'nin en yüksek sayısal puanlı bölümü olma ünvanını taşır.
bölüm mezunlarının genellikle sigortacılık ve bankacılık alanlarında çalışmayı tercih ettiği bölüm.
ünlü yönetmen nuri bilge ceylan'ın mezun olduğu bölüm.
Mezunlarının kendilerini bile kaybettikleri bölüm.
mezunları kel olan bölüm.
Bu sene LYS MF4 dalındaki şampiyonların tercihi. Artık birbirlerine sınav anılarını anlatırlar dururlar, diğerlerini deli ederler.*

Edit: Yıllardır birincileri toplar bu bölüm, Boğaziçi'nin her bölümü gibi. Onlar, dershane hocaları değil siz daha iyi biliyorsunuz tabi. Sanki ODTÜ eski ODTÜ, o yüzden boyuna reklam veriyor ticarethane gibi.
Mühendislik teknik üniversitede okunur geyiğine pek aldırış etmeyen en iyi mühendis adayı öğrencilerin tercih ettiği bölüm.

Bu bölümde okuyanlara gerçekten Allah yardımcı olsun.
ana sınıfından itibaren olimpiyat kassam* dahi giremeyeceğim bölümdür.
ben beni bilirim, nerde bende o zeka??**
mükemmel bölüm mükemmel okul. hocaları da oldukça iyidir. tabi kız az ama o konuda yapılcak bir şey yok.
bir odtü elektrik elektronik mühendisliği değildir.
düşünsene şurda okuduğunu, çıldırırsın!
Gitmek istediğim gidemediğim ve artık asla gidemeyeceğim, nuri bilge ceylan gibi birini yetiştirmiş türkiyenin en güzide bölümü .
2016 LYS sonuçlarına göre en yüksek puanla öğrenci alan elektrik-elektronik mühendisliği bölümüdür.
2016 sonuçlarına göre mf4'ten en son Türkiye 529.sunu almıştır. 2015'te ise en son Türkiye 372.sini almıştı.
Sürekli kıyaslandığı ODTÜ EE gibi burası da 2015'e göre 2016 yılında başarı sırası olarak gerilemiştir.