bugün

burçlara inanmam ama yaptıklarımın çoğunu burcumun özelliğine yıkmak çok eğlenceli.

-niye çok yiyorsun abi, kilo da almıyorsun?
-boğa burcunun özelliği bu dostum. boğa iştahlı diyorlar.

-olum cinselliği bu kadar önemseme ya
- ben napayım olum boğa burçları önemsiyormuş.
Dış görünüşlerinden tanıyabileceğiniz tek burçtur.

Mutlaka benleri vardır ve bu ben muhtemelen yüzlerindedir.
evlerine aşırı bağlıdırlar.
mensup olduğum burçtur kendileri.
dişisi sevilesidir.
alışveriş yaparken çok eleştirirler. alışverişe uzun zaman ayırırlar. ince eler sık dokur, sıkı pazarlık yaparlar.
dişisinide erkeğinide sevdiğim burç. sevgisindede nefretindede harbidir.
http://i.imgur.com/IFdeSkK.png
mensup olduğum burçtur.
Yemeğe düşkünlüğü sayesinde, sürekli diyetisyen diyetisyen gezen burç.
bu aralar memleketimizde akşamın erken saatlerinde görülememekte, ancak sabaha karşı 3-4 sularında artık gözlem ufkunun epey üstüne çıkmış olduğundan net bir şekilde gözlemlenebilmektedir.
Dünyasal zevklere düşkün olan, inatçı birazda tembel ve rahatına düşkün bir burçtur.
Ama aynı zamanda görünüş olarak estetiktir, sadıktır. iyidir boğalar iyi.
sadakat sahibi, zeki , güvenilir insanlardır. Onlarda sıkılmadan saatlerce sohbet edebilirsiniz. Gereksiz davranışlarda bulunmazlar. iyi insanlardır.
Ben erkegine bayiliyorum.
severse tam sever, sevmezse yapmadığı ibneliği bırakmaz.

insanlardan kolay vazgeçebilir, sevdiklerini kolay unutamaz, yeni insanlara çabuk ısınır.

kendimden biliyorum.

yengeç burcu olan insanlarla anlaşamaz ya da bir tek ben öyleyim galiba.
benim güzel burcum.
hop dedik tepelerim benim burcuma laf atanları.

bu tripten sonra boğa burcu erkeği olarak;

evet inatçıyım,sevdimi adam gibi severim, usulüne uygun adam harcarım, cenk etmek kanımda var, bir şeyleri söküp takmayı severim.

ayrıca yukarıda yazılanların tamamı yalandır.

bana göre astrolojiyi bilim olarak gören kara cahil bir topluluk vardır.
hemen hemen bütün özelliklerini taşıdığım burcumdur.

inatçı ve rahatına düşkün.
Aşırı kıskanç ve takıntılı.
Keyfine aşırı düşkün.
Sadık, sabırlı.
ulaşmak istediğine mutlaka ulaşır.

yalnız bir özelliğini taşımıyorum sanırım oda;maço tavırları olan erkeklerden hoşlanmazlarmış. bu yalan valla.
Son gününü yaşamakta olan zodyakın en şahanesi.

Seneye mayısta görüşmek üzere canlar. Hepimiz iyi ki doğmuşuz.
Gerizekalı embesil astrologların, sırf toprak grubundan diye başak ve su grubu olan balık ile yengeç burçlarıyla anlaşabildiğini iddia ettikleri burç. Kasıntı ve duygusuz başaklar ile, aşırı derecede duygusal, mantık yoksunu, ağlak balık ve yengeçler bizde harakiri yapma isteği uyandırır. içinde mantık, sağduyu ve akıl olmayan her şeyden nefret ederiz. çok duygusal olduğumuz belli başlı konular vardır, zaten bunlar da "zaaf" sayıldığı için gerçekten çok güvendiğimiz ve sevdiğimiz 1-2 kişi bilir. Yaralarımızı birine göstermişsek, o kişi bizim için zirvede olduğundandır. Yoksa gayet de ruhsuz ve odun gibi olabiliyoruz. muhatabımıza göre değişir.

Boğa kadını en iyi boğa kadını ve yay erkeğiyle anlaşır. Oğlak erkekleriyle de iyi anlaştığı söyleniyor, ben anlaşamadım. ama anlaşabilenler varmış. Boğa erkekleri hakkında ise, boğa kadınlarıyla asla anlaşamadıklarını söyleyebilirim. Arkadaşlık neyse de, boğa-boğa ilişkisi yürümüyor.
boğalar cidden yemeyi severler.
edit:kimisi kırmızı seviyormuş.
Ses tonu konusunda söylenen her şey doğru ya. Cidden sesi kötü boğa görmedim ben. Şarkı soylemese bile ses rengi çok farklı oluyor hepsinin. Taklitler falan. Benim en çok dikkatimi çeken bu. Sanatçı kişilik falan demiyorum ya ses tonu diyorum. Bir dikkat edin Allah aşkına aksi varsa da bi mesajla bilgilendirin de bilelim. Acayip taktım çünkü bu konuya. Umarım yanılıyorumdur.
eğer bir bayan boğadan söz ediyorsak... saf gibi dururlar ama lakin kafalarında ne döndüğünü asla anlayamazsınız. boğazlarına çok düşkünlerdir, yemekle kandırılabilir. bazen aşırı uyuşuk bazen ise çok enerjik olurlar-ya hep ya hiç- kalbi kırılmışsa güvenini tamamen kaybeder, şansın yok asla unutmaz biraz kincilik var ne yaparsın. güzel kokulu seyler çok hoşuna gider* sanatsal şeylerden zevk alır ama her sanatsal şeyden de değil. başarı elde etmekte pek zorlanmaz... ve daha bir sürü şey.
Boğa burcu erkeğinin en dikkat çekici genel özelliği, inatçılığı ile öne çıkan bir erkek olmasıdır. O kadar inatçıdır ki, bir karar aldıysa ya da bir konuda kendi fikrine sahipse, onu kararından döndürmek ya da fikrini değiştirmek neredeyse imkansızdır. Karşısındaki insan aksini söylese de, Boğa burcu erkeği bu konuda kılını bile kıpırdatmaz.

Fikrini değiştirmek insan yalvarsa da bu durum asla değişmeyecektir. Kimse ona zorla bir şey yaptıramaz. Boğa burcu erkeği kendi halinde bir yapıda, son derece sessiz ve uyumlu bir kişiliğe sahiptir. Ancak aşırı derecede kızdırılırsa yakıcı ve yıkıcı bir kişiliğe dönüşebilirler. Her ne olursa olsun, Boğa burcu erkeğini kızdırmak hiç de iyi olmayacaktır.

Ne kadar sakin bir görünüşe sahip olsalar da, aslında iç dünyalarında hareketli ve yerinde duramayan bir erkek yatar. Boğa burcu erkeği son derece azimli, çalışkan ve bilgili bir kişiliğe sahiptir. Bir konuda istediğini mutlaka yapar. Kendilerine bir hedef belirlediklerinde o hedefe mutlaka ulaşırlar. Asla pes etmezler, bu konuda kendilerine inatçı olmaları da yardımcı olur. Zaten hedeflerinden onu döndürmek imkansız bir durumdur.
Astrolojinin hayatımıza etkisi Hande Yener in müziğe katkısı kadardır. Ikinciye inanan haliyle birinciye de inanabilir.