bugün

Sanatı yemek yemeyi ve seks yapmaya bayılırlar. Tam ev erkegidir. Evinin kendine özel olmasını ister.
Güzel burç ikizler akrep kadar kötü bir şöhreti yok efsane bir inatları var yemek yemeyi ve seks yapmaya bayılırlar. Sevdiklerine karşı aşırı kıskanç olabilirler. Nerden mi biliyorum tabi ki kendimden.
ikizler burcundan farkı olmayandır.
--spoiler--
sanatı yemek yemeyi ve seks yapmaya bayılırlar. tam ev erkegidir. evinin kendine özel olmasını ister.
--spoiler--

noktasına, virgülüne, harfine kelimesine her cümlesine katılıyorum.
Başak burcu kadınının ideal koca adayı. Sanırım artık bir tanede ben istiyorum bundan. Yengeçden öğğ geldi artık.

Not: başak kızlarına tavsiye yengeçlerden uzak durun. Ya oğlak ya boğa olmadı ikizler candır.
Burçlara inanan gerizekalıdır.
Evi ve sakin bir hayatı severler. Farklı ve özgün olmak önemlidir. uzun yol yerine kısa ve daha verimli olanı tercih ederler ki çok düşünüp zaman kaybederler bu yüzden. Risk almak yerine biraz daha bekleyip planlayıp garanti yolu tercih ederler. Kısa dönemde maddi anlamda başarı saglamasalar bile uzun dönemde kaçınılmaz bir maddi başarıya ulaşırlar. Aslında duygusaldırlar da ama dışa çok vurmazlar içlerinde ki benlikleri belki de yengeç gibi başak gibi bir burca sahip ama boğanın aurasına göre saklı kalmış. Sevgisi yapmacık olmaz sürdürülebilirlik temel gayedir.
ilgilenenlere bir mesaj kadar yakınım.
Bir kez daha hayal kırıklığına uğratmıştır. Bir insan yedisinde neyse yetmişinde odur arkadaşlar. Boğa burcuyla da anlaşabilecek insan vardır elbet ama bana göre değil.
çocuk yapacak olursam kesinlikle boğa olmamasına dikkat edeceğim. kendimden biliyorum. bikere cok doyumsuzum, tüm gün öküz gibi yatabilirim hiçbişe yapmadan. bencilim. insan sevmiyorum. sen böylesin diye tüm boğalar böyle mi lan piç dediğinizi duyar gibiyim ama tanıdıklarım ve okuduklarım var o yüzden bu kararı verdim. en ufak örnek marketten bişe alıp eve geldim diyelim normal bi insan o abur cuburu 3 günde yer bana 3 saat dayanmıyor. beni seven insanları sevdiklerine pişman etmekte üstüme yoktur mesela. yüzsüzümdür. belki de ben şerefsizimdir tüm boğalar böyle demiyorum.. beni seven bana istediğim her şeyi veren 4 4 lük bi kızı aldattım ben. boğayla alakası ne derseniz vurdumduymazım.hayvan olan boğadan bi farkım yok ben de o kadar yatabiliyorum. iyi yönlerim de var ama yazdıklarımdan sonra gereksiz
Yazılanları okuduktan sonra erkeği ve kadınının bir olduğuna kanaat getirdim.
Burçlara inanan mal oğlu maldır.
bütün erkekler yemek yemeyi sever. bu ayırtıcı bir özellik olamaz.

add it: farkındayım da uğraşmak istemedim, uykum geldi.
1 senemi geçirdiğim erkektir.
Gerçekten açken dengesizi şaşar.
Acelecidir.
iyi niyetlidir, insanların arkasından konuşmayı sevmez. Derdini dökmeyi de sevmez.
Ne ukaladır, ne pasif, ona dokunmayan yılana dokunmaz.
Merhametlidir, çok detaylı düşünmez yüzeyseldir. Anlık hevesle yaparsa yapar, sorumluluk abidesi denemez.
görsel
Boğa burcuyum bugün çok kötüyüm. Psikolojik olarak çöktüm. Sizde durum nedir?
libidom arşı aladır ama senin ilerdeki kocandan daha iyi performansım olacak deme isteği uyandırır.
Kesinlikle ideal erkektir.

iyi bir aile babası, iyi bir arkadaş, iyi bir sevgilidir.

Dürüsttür, güvenilirdir, kapı gibidir.
normal olan erkektir.
Burçlara inanan geri zekalıdır.
hem mantığı hem mantıyı temsil eden.
erik gibi erkektir.
Olm seksomanyak demişiniz de en büyük seksomanyaklığımız yani seksomanyaklığım elizabethle girdiğimiz derin ilişki, hangi boğa burcu bunlar bir çıksın ortaya.*
Hayatıma girecek olan erkeğin bu burçtan olacağına inanıyorum.
profil resmimdeki canımdan çok sevdiğim canım yeğenim. takıntılı ve alıngan olurlar.