bugün

kadına bütün vücuduyla girmeyeceğinden pek zavallı erkek değillerdir.
benim gibi kısa boylu bir kadınla takılmaya başlayınca zavallılıktan kurtulup ekstra cool olacak erkekler'dir.

Dikkat: Sözlük yazarı burada ego patlaması yaşıyor.
Boyu değil işlevi diyecem de bu söz dönüp dolaşıp bana girecek diye hissediyorum.
bazı kısa boylu erkeklerin nasıl seviştiğini bilmeyen hatta "hiç sevgilisi olmamış" kişilerce zavallı diye tabi edilen erkeklerdir.

erkeği çekici, seksi yapan tavırlardır, karakterdir. yumuşak yumuşak hareket ettikten sonra brad pitt olsa kıvanç olsa ne olur?
üzüntüden evdeki doğal gaz borularına asılıp nedennnnn nedennnnn diye bağırıyoruz.
türkiye'deki bayanların boy ortalamasına bakıldığında 1.70 bile fazladır.

aynada kendine bakmayan kezban söylemidir ayrıca.

not: boy 1.80 yanlış anlaşılma olmasın
acınası tipler olmamakla beraber topluma bakıldığında çoğunluğu oluşturan erkek tipleridir.
185'i buldu da bunuyor dedirten boy uzunluğudur. türkiyede 185cm oldukça uzun bir boydur.
(bkz: Devede de var boy eşekte de var kalıp)
brad pitt'in 1.80 m olduğunu bilmeden atılmış önerme gibi bir şey.
(bkz: Burak özçivit 1 84)
üzen sınırlamadır. 2 santimle kaçırdık.
herzaman olduğu gibi yine birşeyleri teğet geçerek kaçırdığım durumdur. işin yoksa şimdi 185 alti palilerle takıl dur.
(bkz: 1 puanla kaçırmak)
türkiye ortalaması 175 cm olduğu için pek de önemsenmeyecek olan durumdur. zira uzun bir boyunuz varsa, sizden kısa boylu olanlar tarafından "devede de boy var ama" diye başlayan bir cümleyle muhatap olmanız kesindir.
Turkiye'de erkeklerin boy ortalamasinin 1.72 oldugunu varsayarsak, 1.85 lik boyuyla kasila kasila gezebilir.
türkiye de 1.70 veya 1.75 erkeklerin boyu normal oranda kabul ediliyor.

fazla uzun boylu olmanın bazı dezavantajları arasında erken yaşta kamburluk sürekli bel ve, sırt ağrısı çekme araç kullanırken zorlanma gibi birçok bilenin aksine görsel olarak kızlara güzel görürse de ileri ki aşamalarda avantaj değil dezavantajdır.
Boyum 1.80 olmasına rağmen Katılıyorumdur. Uzun Boy= Özgüven+ Duruş+ ilgi+ Şekildir kanımca ne kadar uzun o kadar iyi.
boyu 1 85 olup da cılız cılız kambur gezdikten sonra hiçbir anlamı kalmayacak eleştiri.

ben kendi adıma 1 70ten uzun erkek beğenmiyorum. zorunda değilim. ki kaç yıllık sevgilimin de boyu 1.65tir.

1.90 olup da çiroz kollar bok gibi fizik küçücük kafayla bi bokum değilsiniz yani.
boyu 185'den uzun olan ve bu hayatındaki en büyük övüncü olan bir devenin beyanatıdır.
1.83 olsa da kabulumdur.
zavallıdır.
erkeğe sormuşlar "boyun neden 185'den aşağı" diye,
erkek de "nerem uzun ki" demiş.
Uzun boylu, zayıf, çelimsiz, pısırık erkeklerden daha kötü olmayan erkek tipidir.