bugün

duyan için çok boktan bir cümledir. evlilik sonrası kuruluyorsa resmen yıkımdır.
Arkadaşlar en afedersiniz çok sikimsonik bir cümledir.
Kaçış cümlesi
insan kendinden bile kaçar bu cümle ile
korkaksınız korkak.
Demek zorunda kaldığım söz öbeğidir. Çok sevdiğim yarim, sevgilim. Seni her ne kadar seviyor olursam olayım senin bensiz daha mutlu olacağını biliyorum. Hayatını yaşamak istediğin gibi yaşayacaksın. belki ben de mutlu olmayı denerim. istemeye istemeye mutlu ol diyeceğim.
bu söz bir ilişkide sarfedildiyse, o ilişkiden daha da hayır gelmez.
istediği pozisyon hakkında sevgilisiyle mutabık olan kızın söylemidir.
--doggy iyi mi?
+böylesi ikimiz için de daha iyi.* *
''başkasını buldum hacı, kusura bakma, hem senden bana sevgili olmaz, bi bok beceremiyosun ki!'' demenin kibar yoludur. duyduğunuz anda mekandan uzaklaşın ya da söyleyeni ıslak sopayla dövün.
ayrılık bahanesi en adi yalanlardan biridir. lan adam gibi söylesene ayrılmak istiyorum sevmiyorum seni desene!
Kilişe bir ayrılma sözü. Böyle diyen arkadaşların 1 saat sonra fıstık gibi bir hatunla buluşmaları olması garantidir.

(bkz: De get işine)
- böylesi ikimiz için de daha iyi.
+ emin misin bundan?
- kesinlikle.
+ ama ayağın kıçıma girmişken kendimi çok rahat hissetmiyorum.
- sus. bunun ikimiz için de daha iyi olduğunu hissedebiliyorum.
+ peki.
uzun süreli olmayacağı iki tarafça da bilinen, şehvete dayalı devam eden bir ilişkinin son sevişmesinin ardından söylenen son cümle.
-nasılı?
-böylesi fitilcan
-elinle göstermesen olmaz mı?
çok klişedir ama yine de insanın içini acıtır. çocukken içinde yetiştiğimiz türk filmleri kültürünün etkisinden olsa gerek.
(bkz: ayrılırken söylenen yalanlar).
yürrü taş arabası demenin başka bir yolu. külliyen yalan ayrıca. insan kendi için neyin doğru neyin yanlış olduğunu kendi bilmezmi yani.
chp-dsp seçim ittifakı çalışmalarında(alışverişinde) geçmesi muhtemel olan cümle..
haluk ulusoy a federasyon seçimlerinde destek veren gs ve bjk yönetici vs başkan diyaloğu.
yemek yapmaya karar veren kocaya, yemeği yapmasının doğru olmayacağını söyleyen kadının ortamı yumuşatmak için söylediği son söz.
-: boylesi ikimiz icin de daha iyi
-: sonradan uzlumektense...
+: eee yani ne istiyorsun?
-: yannnn işşştti boylesi ikizimiz icin de daaaa iyi olcak gaaalba.
+: iyi .mına koyuyım onun da kararini sen ver. yani?

-: yannnn...

gidin derhal, hepsi o. gidin..!
kendi içinde çok kararlı bir cümledir aslında,
''aşk rüya,ilk uyanan ve geleceği düşünen realist,akılcı taraf'' süsü verilerek terkedilip gidilir..
-ibrahim abi böylesi ikimiz içinde daha iyi
-koçum akıllı konuş, ne diyon sen
-abi yani diyorum sen taşla altını ben okey vurucak gibiyim, boylesi daha iyi yani ikimiz içinde
-ha tamam o zaman, patrooon iki çay bu masaya hadi ama...
bu söze karşılık -he bende onu diycektim ne zamandır zaten. diye karşılık verip iyice ezik durumda kalmakda sözkonusu olabilmektedir.
söyleyen tarafın kararlılığına bağlı söz öbeği.
(bkz: oh shit)
daha beteri için (bkz: böylesi üçümüz içinde daha iyi)
tek yönlü bir kararın verilmiş olduğunun göstergesidir. avuntu.
güncel Önemli Başlıklar