bugün

evet efendim...

şimdi açık ve net konuşucam. ülkem için çalışır, bu yüzden de ak parti'ye oy verir, karnımı doyurma amacı güder ve tüm fakir fukaranın ak parti sayesinde yaşadığını bilir, bunu da her yerde dile getiririm. kürtler susturulmak isteniyor, ne kadar susturulmak istendikçe ben de konuşmalarını arzuluyorum. konuşsunlar ki söylenmeyen kalmasın.

işte bugün sakallarımı diken diken edip pipimi sucuk benzeri ürüne çevirip, okuyanların gerçekten vay dindarına be neler var dünyada diyeceği gerçeklikte sınır tanımayan olayı anlatacak ve sahil kasabası izmir'de doğup büyüyen bazı izmirli kızların ne kadar yoz, ahlaki açıdan gaipte olduğunu gözler önüne sereceğim.

bugün yine birkaç dindar ve ak partili kazanmak adına sokaklarda tur atıyor, balkondan memelerini sarkıtan sürtük bayanlara prim vermeyerek sakallarımı burkup kafir sıpaları diye söylenerek ilerliyor, baharın gelişiyle sandaletlerimi arada bir yol kenarındaki beton dubaların üstüne koyup çoraplarımı çekip ayağımı rahatlatıyordum. kafamdaki niyet dindar dostum pideci rahmet abiyle buluşup her zamanki ahlaki öğelerden konuşup, akşama doğru iki rekat namaz atıp neşemizi bulmaktı. pideci rahmet abinin yanına uğradım ve iki kıymalı kaşarlı pide indirip mideye allah zeval vermesin ak partiye deyip bugünde beleşe karnımızı doyurduk deyip çayları getirin lan diye çırağa bağrınıp çaylarımızı önüme aldıktan sonra gel be kanka iki duanın belini kıralım deyip masada sempatik bakışlarla birbirimize bakarken dışardan bir ses duyup ajda belli çay bardaklarımızı elimize alıp kapıya çıktık.

sesin geldiği noktaya baktığımızda tayyip çarpsın bi anda gözlerim hacerül esved taşı gibi açıldı. mini etekli, sarı saçlı, şuh kahkahaları olması muhtemelen olan, iri göğüslü bileğinde halhallı, külot giymemiş ve meme uçlarında selobant yapışık olan, hal ve tavırlarından izmirli olduğunu sandığım gayet bekaretsiz hal ve tavırlar içerisindeki kız mıdır kadın mıdır bilemeyeceğim bayan minik esmer bi kürt bebeğini tekmeliyordu. henüz üç yaşındaydı sanki, boyacıydı. hayatın sillesini yemişti garibim muhtemelen. yanlarına gitmeden önce diyaloglarını dinleyip iyice dehşete düşeyim belki karıdan da iş çıkar diye düşündüm.

- seni kürt kurusu, demek çantamı calıcaktın yane haaa? hepsi böle anam bunların ıyy, kazağa bak sıcak havada. herkez benim gibi diilki anacım, sırf memeyle gezsin.

+ abla özür dilerim, topuklu ayakkabınızı boyucaktım ben, külodunuza bakma niyetm yoktu valla.

- kes pislik seni, mendebur surata bak tam esmer. vıcık vıcıksınız yane. kusura bakmayın ben o kadar izmirli değilim daha, orada doğduğuma bakmayın aslım yunandır yane.

dedi ve çocuğun kulağını çekip polise götürmeye kalktı. bir anda tüm esnaf kapıya çıkmış olayı izliyordu ve vah yavrum diye ağlıyordu sanki. ama kimse cesaret edemedi. çünkü izmirli kız şirretliğini herkes biliyordu.

hemen ortaya atladım ve kaslı dostum pideci rahmet abinin incecik belimden damarlı elleriyle tutmaya çalışmasını umursamadım. yanlarına gittim ve:

-hanfendi noluor lan burda, utanmıyon mu ufacık cocuğun kulağını çekmeye.

+sanane be sakallı gey, pisliğe bakın yane yetişin izmirliler bayan tecavüzlücekler yetişin yaneee.

ulan yaklaşmayın kulağını keserim çocuğun deyip kıza bir şamar patlattım o anda boşluktan faydalanarak ve kızı kaldırıp kaldırıp yumruklayarak en son afallamayınca zıplayıp zıplayıp kafalar attım ve yere serdim. o esnada avcılar emniyet amiri ve polis arkadaşlar olay yerine intikal ediyorlardı. esnafta yanıma yanaştı ve tebrik etmek istercesine sırtımı sıvazlıyorlardı. hemen az ötedeki süper babanın arka bahçesindeki kütüğe benzeyen kütüğün üstüne çıktım ve esnafa seslenerek vaaz verip zulme susanın zalim kadar suçu olduğunu belirttim.

minili bayan kollarında kelepçeyle götürülürken allah belanısı versin, altıoku sokcas size, vurucas sizi görceksiniz iyaaa diye ağlıyordu. gidip bir kafa daha sokasım geldi ama pideci rahmet abi engelledi.

eve geldiğimde yatalak valideciğim ekmek kızartmış, milupa sürmüştü. doyasıya yedim ve çayımı içtikten sonra uzun bir süre bu şoku anneciğime anlatıp anlatmaya karar veremedim.
fakir varoş kürdün tekine haddini bildirdiği için takdir edecekken izmirliyse kesin laik bir kaşardır diyerek vazgeçtiğim kızdır.
sana izmirli birimi tecavüz etti böyle oldun hbbia merak ettim bak, pisikolojik manyaklık var gibi geldi, bi freud'a gözüksen iyi olur.
izmirli kız gerçeğidir.
izmiri çekemeyen yazar uydurması bir hikaye olduğu çok açık. izmir düşmanlığından dolayı böyle bir hikaye uydurmaya başvurmuştur , zeka seviyesinin ne kadar düşük olduğunu hikayenin saçmalığından da anlamak mümkündür.
yüreği de bedeni gibi kaşarlaşmış, zalım, ırkçı kokoşun tekidir.
(bkz: ajitasyon)
ibretlik paylaşım kardeşim süphanallah. **
yazarın yobazlığını, beyninin saçmalamakta sınır tanımadığını, dindar görünüp gıybetin dibine dibine vurduğunu gösterir bir bağnaz beyin klasiğidir.
bir hbbia başlığı olduğunu farketmeden, olayı ciddiye alarak sallayan yazarlar olduğunu bir kez daha görmemizi sağlamış üfürükten teyyare.
sırf kürt diye kulak çekiyorsa ırkçı, boyacı diye çekiyorsa zengin kokoş, yok çocuk haketmişse haklı kızdır.
(bkz: ikisinin de allah bin belasını versin)
izmirli kızların güzel olmalarının yanında delikanlı da olduklarını hatırlatan önermedir. her kuşun eti yenmez beyler.
sözlükte yalan olmasına rağmen cidden cevap veren köpüren yazarları gördükçe demekki zamanında vermemiş izmirli kızdır. yoksa neden bu kadar köpürsün abazalar.
''hayal gücüne tecavüz etmeye niyetlenip, kaybolmaktan korkup vazgeçtim'' düşüncesine kapılmamı sağlayan başlık.
(bkz: folloş)
henüz üç(3)yaşında! boyacı çocuk ve ekmek kızartan yatalak anne! kadar gerçek bir hikaye. Türküm ben diyenleri kötüleyen zihniyete boynu bükük, öksüz, Küçük Emrah sosuyla harmanlanıp sunulmuş. güzel senaryo Film bile olur bundan.
elini pisliğe bulamıştır.
Onun ben amına koyim, çok ayıp etmişti bana..
Sonra senin kulağın ne hoş, küçücükmüş dedi, yüzüme çevirdi elini.. Aaa dişlere bak bembeyaz hahahaha diye yumuşadı,
Yüzümü fark etmemişti sanırım ki bi anda, gözlerin ne kadar güzel masmavi dedi..
Neyse lafı uzatmayayım, sonraki günlerde gelip geçerken muhabbet etmeye konuşmaya başladık..
Sonrası,
g*ünden s*im ben onu rahat olun siz..
e kevaşeymiş o da.
şu sıralar izmirliler suriyelilere takmıştır. sizi arap nefretinden arındırmaya geldim şuan alsancak'tayım.