bugün

Inanmiyorum amk. Insan daha doğrusu olgun bi insanın evliliği yıkılacak ve Sözlükte saçma sapan yazacak. Reklam bunlar.
Bosaliyorum diye ilan veren yazarda iyidir efendim evet.
Aha budur;

(bkz: anne babanın can acıtan sohbeti/#23769284)

Edit: ohooo, karışmayın, ilişmeyin abazanlar diyenler... Gerçek niyetiniz uzaydan görünüyor lan.
Bosanan ama bos kalmak istemeyen yazardir.
samimi gelmeyen yazardır.

doğruysa da doğru, illa içini dökmek istiyosan git itiraflara falan yaz arada kaynasın gitsin. başlık açmak nedir.
Seviyenin ve densizligin cehennemin dibinde oldugu sozluk ortaminda evlilik - bosanma - cocuk sahibi olma - asik olma gibi konularla reklam yapilamayacagini bilen bir ablamizin bizimle derdini paylasmasidir.

Ilan nedir? Bir tanim bekliyorum. Sozluk yazarlarinin itiraflarinda bugun sicamadim, bilmem kac gundur bosalamadim yazinca cok normal ehe ehe cok komik; bosaniyorum cok uzgunum diyince iyy reklam yapiyor pis kezo.

Sacmalamanin, tutarsiz olmanin da bir siniri var. Sevistirtmeyin simdi beni.

Yazari tanimam ama yanindayiz ablisko. Bir arkadasim iyi yazar guzel yazar dedi diye bak bunlar.

Hadi tutkuyla ve sehvetle opuyorum. Sevismek uzere.
Boşanan adamın ne kadar haklı olduğunu gösteren yazardır.

ben bile bir haftada kafayı yedim amk bu adam bir ömür nasıl dayansın? Aferin adamım, doğru karar..
milletin kızlığından tutunda saçma sapan fantezilerinize kadar burda yazıp çizmeye utanıp şaşırmıyorsunuz da buna mı şaşırıyorsunuz? belli ki canı yanıyor,içi acıyor ve bir şekilde paylaşmaya ihtiyacı var. o zaman sizde sevgililerinizden ayrılınca gelip burda bebe gibi ağlamayın lan.
Özgür olduğunu duyuran yazardır.Bir erkek aynı şeyi yazsa "karı arıyor Pezevenk" diyecek olanlar şimdi yazsın nolucak içini boşaltıyor diyor!
teselli edilmelidir.
kaç gündür takip ediyorum ilgi ororspusu diyebileceğimiz bir yazarın haftalardır aynı konuyu işkeyerek dikkat çekme çabasıdır. boşan ve kes sesini be kadın.
facebook'ta yeni aşklar ile ilgili şarkı paylaşan, sürekli bildirim paylaşan adamdır aynı zamanda.
(#23759256).
Boşalıyorum diye ilan veren yazardan iyidir.
Net ılık adamdır. Yazar dediğin özelini ayrı tutar.
Sanki gazeteye ilan veriyormuş gibi burada özelini paylaşan yazardır. Buradaki taliplerine ufaktan haber vermiş.